Економічний шопінг: одягаємося по-розумному

 Економічний шопінг: одягаємося по-розумному
Процес покупки сьогодні прийнято називати шопінгом. Добре, якщо після шопінгу в гаманці залишаються гроші, а на душі радість. Однак часто буває навпаки - шафа забитий речами, до зарплати ще тиждень, а надіти нічого. Дуже знайомо, чи не так? Як навчитися правильно купувати і не втрачати голову при вигляді магазинних вітрин?

Складайте список необхідних покупок

У гардеробі жінки повинні бути речі, які поєднуються один з одним і дозволяють виглядати з голочки щодня. Необхідні спідниця, штани і жакет, які можуть носитися і разом і окремо, універсальні класичні джинси, кілька блузок (для роботи і на вихід), зручна водолазка, теплий светр або кофта, кілька футболок і топів. З верхнього одягу - зимове пальто, плащ або куртка на міжсезоння і річна вітровка. Це - мінімальний набір, решта залежить від вашого гаманця.

Пам'ятайте - всі речі повинні поєднуватися за кольором і фактурою. Ви не повинні перед виходом з дому судорожно шукати, яка саме блузка підійде до ваших брюк.

Де купувати

Дуже зручні великі торгові центри - в них представлені товари різних марок і цінової категорії. Ви зможете порівняти і ціни, і моделі. Не варто купувати речі на ринках, переходах або з рук купивши дешеву кофточку або піджачок, ви отримаєте задоволення від покупки. Однак після кількох тижнів шкарпетки або після першого прання ви можете глибоко розчаруватися.

Що купуватиКупуйте зручний одяг. Це - головний принцип правильного шопінгу. Не варто хапати туфлі на шпильках і сукні стрейч. Їх ви придбаєте тоді, коли вам буде потрібна саме така вихідна одяг. А якщо ви прийшли, щоб купити що-то на кожен день, купуйте тільки те, що підходить для цієї мети. Можна навіть взяти з собою спідницю або штани, до яких ви шукаєте светрик, і подивитися, як це буде виглядати.

Кого брати з собою


Нікого. Краще, якщо ніхто не буде вас відволікати, радити або нав'язувати свої уподобання, умовляючи купити черговий непотрібний вам блейзер або піджак.

Яку суму брати в магазин

Беріть стільки грошей, скільки ви збираєтеся витратити. Для цього варто заздалегідь дізнатися, скільки коштують речі, подібні тим, що вам потрібні. Наявність в гаманці зайвих грошей може призвести до того, що ви витратите їх на якусь непотрібну річ.Увага, тільки СЬОГОДНІ!