Як вибрати шубу з натурального хутра

Як вибрати шубу з натурального хутра
Шуба з натурального хутра - річ досить дорога, купувати яку кожен сезон може дозволити собі далеко не кожен. Купівля неякісної шуби, яка через пару зимових місяців втратить свій вигляд, злиняє або осиплеться, може пробити серйозну пробоїну у сімейному бюджеті. Тому потрібно бути дуже уважним при виборі цієї речі.

Перш за все, набувати шубу варто тільки в спеціалізованих магазинах. Купівля такої речі на ринку не дет ніяких гарантій на її якість і довговічність.

Зверніть увагу на етикетку найбільш сподобалася вам шуби. На ній має бути вказаний виробник. Якщо він не вказаний, то це означає, що річ підроблена, і варто відмовитися від її покупки.

Зверніть увагу на колір шуби. Він повинен бути натуральним. Різноманітні яскраві кольори можуть приховувати неякісний або навіть штучне хутро, а якщо навіть матеріал натуральний, то забарвлення могла пошкодити структуру волоса.

Оцініть якість хутра. Він повинен бути густий, лискучий, зачесане в одному напрямку. На ньому не повинно бути Плеша або дірок. Подивіться на розмір шкурок, з яких зшита річ. Хороші шуби шиють з клаптів розміром не менше 15 на 15 сантиметрів. Якщо клапті менше, значить річ зшита з обрізків. Це не повинно сильно позначитися на якості та теплоті шуби, але має істотно знизити її ціну. Проведіть рукою по хутру - на ній не повинно залишитися волосків. Потім проведіть рукою проти шерсті і оцініть, як хутро лягати назад. Щільний, густий хутро зробить це досить швидко.

Огляньте поділ шуби. Підкладкова тканину на ньому не повинна бути пришитою для того, щоб ви могли перевірити зворотну сторону хутра. Якщо підкладка пришита по всій поверхні виробу, це повинно насторожити: можливо, виробник хотів щось приховати.Оцініть якість зворотного боку хутра: вона повинна бути рівною, сухою, білої і не виділяти неприємний запах.


Зімніть поділ шуби. Якщо виріб якісне, воно відразу ж відновить свою форму.

Нарешті, перегляньте всі шви. Вони повинні бути подвійними, без стирчать ниток і пропущених стібків, хутро в них не повинен бути зажував.

Перед покупкою не посоромтеся попросити у продавця сертифікат якості на шубу - все фабричні вироби повинні супроводжуватися цим документом. Запитайте продавця про гарантії, наданої на цю річ. Якщо вона менше року, відмовтеся від покупки. Продавці якісних шуб з натурального хутра не сумніваються у своєму товарі і пропонують тривалі гарантії.Увага, тільки СЬОГОДНІ!