Масивні сережки-кільця: носити чи не носити?

Одним з найперших прикрас жінки були сережки. Раніше люди вірили, що саме сережки оберігають їх від злих духів. У наш час сережки набули зовсім іншого значення. Сьогодні - це гарна річ для підкреслення індивідуального образу.

Сережки бувають дуже різних видів. Масивні - це сережки, які підходять до більшості нарядів, прикрашені дорогоцінними каменями. Висячі сережки - це ті сережки, які роблять будь-який жіночий образ стильним. Сережки-кільця - дуже жіночна прикраса. Вони бувають різних розмірів: від мініатюрних, які віддають перевагу більш юні леді, до величезних розмірів кілець, часом доходять до плеча. Масивні сережки-кільця - це дуже яскравий аксесуар, який відразу ж кидається в очі. Тому, якщо вам необхідно привернути увагу, то надіньте сережки - такий прийом точно спрацює.

Визначтеся з величиною прикраси. Сережки-кільця можуть бути різними, як по діаметру, так і по ширині пластинки. Виберіть не надто важкі сережки, краще в середині порожні, щоб не хворіли мочки вух. Далі виберіть матеріал виробу. Він може бути самим різним: дерево, пластик, сплав на основі нікелю, титан, срібло, золото і платина. Також сережки-кільця найчастіше прикрашають камінням різної величини і форми. Врахуйте, якщо ви віддаєте перевагу стиль «кітч», то носите яскраві сережки-кільця з недорогих матеріалів, т.зв. біжутерію. Підійдуть також дуті сережки-кільця з пластику. Особливо відмінно вони виглядають в поєднанні з джинсами. Однак пам'ятайте, що такий стиль більше підходить молоді. Дамам в розквіті сил краще вибрати сережки з благородних металів і більш суворої форми. Звичайно ж, такі сережки-кільця носите з підходящими нарядами, наприклад, вечірнім платтям або костюмом. В'язаний светр або спортивний костюм одягайте без такого роду прикрас. Не пропустіть важливий момент - виділятися на тлі дорогих прикрас повинні ви, а не навпаки.Дотримуйтеся кількох правил при носінні масивних сережок-кілець.
1. Не перестарайтеся з загальною кількістю прикрас на собі. Все має бути в міру.
2. Не надягайте прикраси з благородних металів з біжутерією.
3. Носіть сережки-кільця у відповідності зі своїм ростом і статурою. Худеньким маленьким дівчатам не слід носити масивні сережки-кільця.
4. Не носіть масивні сережки-кільця, якщо у вас кругле повне обличчя.
5. Не носіть яскраві масивні сережки-кільця, якщо у вас є проблемні зони вух. Не привертайте до них увагу.
6. Масивні сережки-кільця для роботи не підходять. Прибережіть їх для вечірки.Увага, тільки СЬОГОДНІ!