Правильний одяг для відпочинку на морі

Правильний одяг для відпочинку на морі
Як часто, збираючись в довгоочікувану відпустку на море, постає важливе питання: «Що ж взяти з собою з речей?». Одяг для відпочинку на морі має бути підібрана таким чином, щоб займала якомога менше місця в багажі, а всі речі були функціональними і універсальними.

Для початку ви повинні визначитися з видом відпочинку: чи плануєте ви спокійний і розмірений пляжний відпочинок або віддасте перевагу активному проведенню часу.

Якщо мова йде про відпочинок на море, то в першу чергу покладіть у валізу плавки або купальник та взуття, в якій ви будете ходити на море. Таке взуття просто необхідна, якщо на березі моря галька або камені. Найкраще для цієї мети підійдуть сланці, так як саме в них найлегше пересуватися по пляжу, а також не складе ні якого праці очистити їх від дрібної гальки або піску.

Збираючись на пляж, не забудьте захопити з собою парео. Це не тільки красивий елемент пляжного декору, а й незамінний засіб захисту від припікає сонце. Як правило, парео бувають шифонові, шовкові та бавовняні найрізноманітніших забарвлень. Його можна пов'язати у вигляді спідниці, сукні, а також просто накинути на плечі, щоб вони не обгоріли на сонці.

Для відпочинку на морі не менш важливий головний убір. Бажано вибирати капелюх з широкими полями або панаму, щоб надійно захищати голову і волосся від активного впливу сонячних променів.

Якщо ви відправляєтеся на море на нетривалий час, то не варто брати з собою багато одягу. Для жаркої денної погоди достатньо буде взяти пару футболок або майок, шорти і спідницю. Більше не має сенсу брати, так як основну частину часу ви проводите на пляжі в купальнику або плавках. Хіба що дівчатам можна додати легкі сарафани або сукні, якщо ви збираєтеся відвідувати екскурсії і виходити ввечері.На вечірній час або у випадку прохолодної погоди згодяться брюки і сорочка з довгим рукавом.


Одяг для відпочинку на морі має поєднуватися між собою, щоб кожен день можна було надягати різні комбінації речей.

Якщо ввечері ви плануєте відвідувати клуби або дискотеки, можна взяти з собою пару яскравих предметів одягу, зручні відкриті сандалі або туфлі, а також ефектні прикраси.

Не беріть із собою громіздкі босоніжки на шпильках, синтетичні сукні, джинси - ви не будете це носити, а все-таки надівши, будете виглядати безглуздо і смішно.Увага, тільки СЬОГОДНІ!