Як перевірити справжність духів

Як перевірити справжність духів
Підроблена парфумерія може містити різні речовини, що викликають алергію, метиловий спирт та інші небезпечні компоненти, які можуть стати причиною важких отруєнь. У висококласних імітацій, схожих на оригінал, як дві краплі води, практично неможливо виявити наявність ознак підробки. Перед тим як зробити покупку, переконайтеся в якості духів, орієнтуючись відразу на кілька показників.
Перевірте парфум на справжність по його серійному номеру, зазначеному на упаковці або флаконі. Зайдіть на один із сайтів, призначених для перевірки косметичної продукції, виберіть у списку фірму-виробника парфумів і введіть серійний номер. Таким чином ви зможете не тільки переконатися в достовірності духів, але і дізнатися дату їх виробництва, максимальний термін реалізації і країну виготовлення.

Звертайте увагу на дані про країну, де були зроблені парфуми: перевірте, щоб інформація на упаковці та флаконі збігалася. Перевірте, щоб на них також обов'язково була зазначена ємність флакона. Попросите продавця надати сертифікат відповідності, який видається в одному примірнику на кожний вид продукції. Якщо в ньому перераховано кілька найменувань чи варто скопійована друк, значить перед вами підробка. У тому випадку, якщо до духам не прикладена анотація, їх опис також повинно бути представлено у сертифікаті. Відмова продавця надати цей документ можна також розглядати як підтвердження сумнівної якості духів.

Поставте флакон парфумів в холодильник. Якщо його вміст стане каламутним, ви придбали підробку. Поверхня флакона повинна бути рівною, а в склі не повинно бути бульбашок повітря. Чим незвичніше форма флакона, тим дорожче його підробити. Відсутність целофанової оболонки не обов'язково буде означати низька якість продукції. У разі її наявності, перевірте, щоб шви і стики на целофані були рівними, і на них не було слідів клею. Сам целофан не повинен бути надто щільним.

Купуйте духи в магазинах, що надають можливість скористатися тестерами. Це дасть вам можливість не тільки відчути запах парфумів, але і перевірити якість флакона і упаковки. Всі написи на упаковці та флаконі повинні бути чіткими і рівними. Наявність орфографічних помилок неприпустимо. Пульверизатор на флаконі повинен працювати справно і не крутитися. Скло, з якого зроблений флакон, не повинно бути каламутним. На дні флакона не повинно бути ніяких наклейок з інформацією. Фірмове клеймо, назва і серійний номер духів повинні бути нанесені на скло збоку.


Увага, тільки СЬОГОДНІ!