Який одяг вселяє повагу

Викликати повагу до себе виключно за допомогою певної одягу або іншими зовнішніми факторами вам навряд чи вдасться. Даний повагу треба заслужити. Однак зовнішній вигляд може в цьому допомогти, а може, навпаки, перешкодити, тому ви можете дотримуватися наступних правил при виборі одягу.

1. Одяг має бути охайним. Ніколи не надягайте м'яті або забруднені речі, колготки з зачіпками, полинявшие або витягнулися светри тощо

2. В одязі повинен відчуватися стиль і смак. Одягаючи дорогі речі, не відповідні один одного ні за кольором, ні за фактурою тканини, ви ризикуєте викликати не повагу, а сміх.

3. Носіть зручний одяг. Якщо вам некомфортно в одязі, це буває помітно оточуючим, крім того, ви самі починаєте нервувати, відчувати себе не в своїй тарілці.

4. Для кожної одягу - свій час і місце. Навіть якщо ви прихильник вільного стилю, не варто надягати рвані джинси в офіс, а на заміському пікніку туфлі на шпильках будуть виглядати смішно, навіть якщо ви прихильниця вишуканого стилю.

5. Важливо не тільки те, що ви носите, але і як. Слідкуйте за поставою, ходою, швидкістю і плавністю рухів.

6. Співробітникові серйозної фірми необхідно знати дрес-код межах своєї професії й організації.

7. Для ділового одягу є певні правила, які треба знати. Вивчіть, якої довжини має бути краватка, яка сорочка поєднується з яким костюмом, якої довжини допускається спідниця, якої висоти припустимо каблук.


8. Слідкуйте за аксесуарами. Не використовуйте спортивну сумку в поєднанні з діловим костюмом, навіть якщо більшу частину часу сумка буде у вас під робочим столом. Не змішуйте коштовності і біжутерію.

9. Слідкуйте за почуттям міри. На роботі уникайте дуже яскравих, строкатих кольорів в одязі, надто дорогих і помітних речей, нагромадження прикрас.

Не забувайте, що ваш зовнішній вигляд - це не тільки одяг, але і аксесуари, зачіска, макіяж, манікюр. Але і це ще не все. Головна прикраса, що викликає гарне ставлення до вас - це посмішка і гарний настрій, доброзичливість і позитивний настрій. Якщо ви будете стежити за всіма цими складовими, ви обов'язково досягнете розташування оточуючих.Увага, тільки СЬОГОДНІ!