Економні покупки: 6 порад як заощадити під час шопінгу

Економні покупки: 6 порад як заощадити під час шопінгу
Яка жінка не бажає виглядати красиво, модно і стильно? Але, на жаль, не кожна жінка може дозволити собі оновлювати гардероб так часто, як того б хотілося. Між тим, вирушаючи за покупками можна здорово заощадити!

Рада №1

Якщо під час шопінгу вам сподобалася річ з нової колекції, не поспішайте її відразу нести до каси, а краще дізнайтеся у продавця, коли на цю колекцію будуть знижені ціни. Напевно вам не раз доводилося «кусати лікті», коли після дорогої покупки проходило кілька днів, і ви бачили на вітрині куплену недавно річ за набагато вигіднішою ціною.

Рада №2

Вирушаючи в магазин, візьміть з собою річ, яку ви раніше купили, але так і не зважилися надіти через те, що до неї нічого не підходить. Підберіть в магазині до цієї речі відповідний комплект, щоб позбавити себе від ще однієї блузки або спідниці, які вам буде не з чим носити.

Рада №3

Купуючи одяг, не прагніть купити наймодніші моделі сезону, а намагайтеся купувати речі, які не виходять з моди. Ви помічали, що деякі бренди шиють якраз такий одяг, який завжди користується попитом? При цьому і магазини завжди мають прибуток, і їх клієнти можуть економити!

Рада №4

Збираючись за покупками, не полінуйтеся скласти список речей, які вам необхідні, і покупка яких вас не розорить. А прийшовши в магазин, тримайте список перед очима, і всіляко боріться з спокусою відійти від наміченого плану покупок.

Рада №5


Пам'ятайте про сезонні розпродажі, і намагайтеся заздалегідь планувати свої покупки. Наприклад, літнє взуття можна придбати в серпні-вересні зі знижкою до 70%, а зимовий одяг краще купувати в кінці весни, коли магазини намагаються звільнити прилавки, зменшуючи ціну на речі.

Рада №6

Якщо у вашому гардеробі завалялися речі, куплені під впливом якогось імпульсу, або речі, які стали вам великі після курсу дієти, то ви можете обміняти свій одяг на тематичних сайтах або форумах в інтернеті. Не нехтуйте цим варіантом, якщо хочете заощадити - ви не купуєте речі, що були у вжитку, ви шукайте нову одежу, що комусь не підійшла так само, як і вам.


Увага, тільки СЬОГОДНІ!