Модні сережки 2011

Модні сережки 2011
Спочатку сережки носили чоловіки, щоб підкреслити свій соціальний статус і сексуальні уподобання. З часом сережки втратили своє первісне значення і жінки тепер носять їх як прикрасу.

Щороку дизайнери випускають нові колекції прикрас. Основний модною тенденцією в 2011 році є великі масивні сережки. Виконані вони можуть бути з різних матеріалів - таких як бісер, метал, дерево, пластмаса або кераміка. Актуальні золоті і срібні прикраси. Модними в цьому році залишаються сережки у вигляді кілець, які ідеально підходять власницям довгого прямого волосся (які бажано збирати в хвіст або пучок) або асиметричних коротких стрижок.

Влітку 2011 актуальні прикраси з білих металів. Довгі сережки-підвіски, прикрашені камінням ніжних пастельних кольорів, безумовний тренд цього сезону.

Модниці оцінять плетені аксесуари. Сережки, виконані з пір'я, можна часто спостерігати на сторінках модних журналів.

Варто звернути увагу на ретро стиль. Це можуть бути сережки у вигляді великих квітів або масивні підвіски з натуральними каменями.

Довгі сережки підбирайте до кольору одягу або аксесуарів. Таким чином можна вигідно зіграти на контрасті.

Невеликі овальні сережки підійдуть дівчатам як з короткими стрижками, так і з довгим розпущеним волоссям. Гармонійно виглядають з вечірньою сукнею і браслетом з тієї ж серії.


Багаторівневі сережки, що складаються з дрібних пластинок, підбираються в тон сукні і не вимагають додаткових прикрас. При цьому рекомендується зібрати волосся.

Перли не втрачає своєї актуальності. Може поєднуватися з прозорими фіанітами або напівдорогоцінним камінням. Гармонійно виглядає в золотій або срібній оправі.

Етнічне напрямок залишається на піку моди. Сережки відрізняються масивністю. У 2011 році особливе значення надається огранювання. Оригінально виглядають необроблені камені. Такі сережки ідеально доповнять комплект в стилі сафарі.Увага, тільки СЬОГОДНІ!