Пірсинг - модна фішка

Пірсинг - модна фішка
У всі часи люди прагнули, щоб тіло виглядало привабливіше, для цього ще первісні люди прикрашали себе татуюваннями і надягали всілякі прикраси. Ця мода дожила і до наших днів. Пірсинг і раніше є «модною фішкою».

Існує безліч видів пірсингу, які можна умовно розділити на три категорії - класичний, інтимний і екстремальний. Найбільш поширений - класичний пірсинг, до нього належать проколювання пупка, носа, брів, мови, вух. Причому проколювання мочки вуха вже не вважається пірсингом, а лише звичайним проколом.

На носі прокол робиться в ніздрях, але врахуйте, що ні в якому разі не можна проколювати хрящики. Якщо він зроблений правильно, то прикраса не буде створювати дискомфорт при нежиті або випадати.

Що стосується інтимного пірсингу, жінкам можна робити прокол в ямці верхній статевої губи. Ні клітор, ні капюшон не варто проколювати. Цей вид пірсингу називається екстремальним, ранки в цих місцях сильно кровоточать і погано гояться.

Мабуть, найбільш популярним пірсингом серед жінок є проколювання пупка. Однак це місце потребує особливої уваги, так як ранки тут довго затягуються з-за постійного контакту з одягом.


Найбільш небезпечне місце для пірсингу - мову, так як у роті знаходиться безліч бактерій та інфекцій, тут завжди вологе середовище, залишки їжі. Іноді пірсинг на мові призводить до втрати смакових відчуттів. Після проколу ранка набрякає і сильно кровоточить. Уникнути ускладнень і сприяти більш швидкому загоєнню буде правильний догляд, про який розповість професійний майстер.

Серед любителів гострих відчуттів величезною популярністю користується екстремальний пірсинг - проколювання лоба, перенісся, куприка, мошонки, сосків, шнурівка вздовж хребта. Однак такий пірсинг є дуже небезпечним і в серйозних салонах його не роблять.

Для того щоб уникнути ускладнень, спеціалісти пірсингу радять не відвідувати баню, сауну, солярій, приймати гарячі ванни, спати на животі до повного загоєння. Якщо місце проколу набрякло і почервоніло, необхідно відразу ж звернутися до фахівця. Ранку не мочіть протягом чотирьох днів і обробляйте два рази в день 3% перекисом водню, на ніч змащуйте місце проколу лініментом синтоміцину. Прикраси вставляйте тільки після повного загоєння ранки.


Увага, тільки СЬОГОДНІ!