Як не купувати зайвих речей

Як не купувати зайвих речей
Нерідко ми, заглядаючи в набитий шафа, не можемо зупинитися ні на одній стоїть речі: щось не підходить за розміром, що-то вже не модно, що не підходить до конкретної спідниці. Також у нас в гардеробі буває повно речей, які ми одягали один-два рази, хоча куплені вони вже давно. Чому так відбувається і як цього уникнути?

Причин, за якими ми купуємо речі, якими згодом не користуємося або використовуємо дуже рідко, кілька.

Купівля на розпродажах. В цілях заощадити ми набираємо багато речей, які б не купили в іншій ситуації, нас ваблять різнокольорові цінники із заниженими числами, і ми часто купуємо щось не з потреби, а «з нагоди», керуючись думками «має коли-небудь стати в нагоді» і «де ще знайду таке дешеве».

Подобається річ сама по собі, але вона не підходить ні фігурі жінки, ні до решти її гардеробу. В результаті одяг припадає пилом у шафі.

Жінка зациклюється на конкретному фасоні або кольорі, в результаті чого шафа забитий однотипними предметами одягу, з яких вона носить лише кілька найулюбленіших.

Купівля речей про запас. Через брак потрібного розміру, ми купуємо розмір менше (в надії схуднути) або розмір більше (думаючи, що все одно рано чи пізно поправимся). Навіть якщо такий момент настане, цей предмет одягу може вийти з моди або просто перестане подобатись.
Щоб уникнути таких ситуацій, дотримуйтесь простих порад:Вивчіть свій гардероб і складіть список речей, яких у ньому бракує. Вказуйте, наприклад, конкретну спідницю, яка вам необхідна блузка, або водолазку певного кольору. У гардеробі повинні бути як універсальні, так і оригінальні речі.

Якщо вам хочеться оновити гардероб, але жодна річ в магазині особливо не сподобалася, не слід купувати «що-небудь», аби вийти з магазину з покупкою. Можливо, вам сподобається щось з аксесуарів, які допоможуть освіжити ваш наряд: оригінальні сумка, ремінь, прикраса.


Купуючи річ, подумайте, з чим ви будете її носити. Адже часто сама по собі річ хороша, але одягти її не з чим.

Якщо сумніваєтеся у виборі - не поспішайте. Відкладіть покупку на кілька днів або купіть, але не відривайте цінника, а вдома вже визначтеся. Не забувайте, що протягом двох тижнів ви можете повернути товар в магазин, але тільки якщо він в ідеальному стані і при наявності чека (однак пам'ятайте, що зазвичай це правило не поширюється на речі, куплені на розпродажі).

Відчувайте свій власний стиль, але не зациклюйтеся на чомусь однотипному. Іноді ми невиправдано відмовляємося від речей, які нам йдуть, думаючи, що це «не в моєму стилі». В результаті купуємо багато однотипної одягу, захаращуючи гардероб. З іншого боку, не варто купувати одяг, тому що подружка сказала, що вона вам дуже йде, але вам ця річ не здається потрібної і привабливою.Увага, тільки СЬОГОДНІ!