З чим носити брюки з високою талією

З чим носити брюки з високою талією
При всіх несподіваних колізії мінливої моди, класичний одяг була і залишається популярною і постійно затребуваною в будь-які часи. І штани з високою талією і раніше вважаються незмінним і невід'ємним атрибутом гардеробу практично будь-якої жінки.

У чому ж секрет успіху» брючного крою з завищеними поясом? Перш за все, в його універсальності для будь-якого типу жіночої комплекції. Такі брюки візуально подовжують ноги і роблять її стрункішою фігуру. Вони можуть бути вузькими або вільними, мати крій від коліна або стегна - в будь-якому випадку вони свідчать про добрий смак і представляють свою володарку в найбільш виграшному вигляді.

Якщо говорити про вдалому поєднанні таких штанів з іншими деталями одягу, але їх існує безліч.

Можна з рівним успіхом носити брюки з високою талією і абсолютно облягаючим трикотажним батником, або суворої блузкою сорочкового покрою. Не менш витончено будуть виглядати топи спортивного стилю або нарядні блузки повітряного і романтичного покрою.


Светри і жилети домашньої або машинної в'язки виглядають з такими брюками ідеально і в даному поєднанні являють собою красивий і практичний наряд для холодної пори року. Довгі кардигани і легкі плащі середньої довжини також можуть стати гідним доповненням до високих штанів.

Зрозуміло, варто носити брюки з високою талією з різноманітними піджаками, довжина яких може бути практично будь-який: укорочені до лінії пояса, середньої класичної довжини, подовжені «френчі». Цікавим і оригінальним може стати поєднання брюк з завищеними поясом і піджака-«болеро». В ошатному його виконанні можна отримати відмінний брючний костюм для урочистих випадків.

Що стосується взуття, що підбирається під брюки із завищеною талією, то її вибір практично необмежений. Каблук, безумовно, доречний, але і стійка танкетка, і практично плоска підошва можуть добре поєднуватися з прийнятим стилем одягу, оскільки візуальна стрункість за рахунок високого крою пояси фігури вже забезпечена.


Увага, тільки СЬОГОДНІ!