Вибираємо купальник під тип фігури


Вибираємо купальник під тип фігури
Кожна жінка хоче виглядати чарівно, особливо на пляжі. Адже саме тут жінка може продемонструвати всі достоїнства і недоліки своєї фігури. Але багато що тут залежить і від купальника, так як вдало підібраний купальний наряд зробить вас візуально стрункішою, приховає кілька зайвих кілограмів, додасть росту, виділить талію. Але як вибрати саме той купальник, який ідеально підкреслить ваші достоїнства і приховає недоліки?

Якщо у вас широкі стегна, то ваша задача зробити акцент на верхню частину фігури. Цим самим ви зможете візуально звузити низ. Найбільше вам підійде класичний закритий купальник з верхом яскравого кольору або помітним малюнком. Низ купальника повинен бути темного кольору. Намагайтеся уникати горизонтальних малюнків в нижній частині купальника. Стрункість вам додадуть моделі з смужками - вони можуть бути як вертикальні, так і діагональні. Не слід підкреслювати талію пасками або ремінцями, які зроблять стегна ще ширше. Також уникайте високих вирізів в області стегон і моделей купальників з шортами.
При маленьких грудей можна порадити купальник з поролоновими вставками або з чашечками на кісточках, а також бюстгальтер без бретельок. Зорово збільшать груди верх з різними вставками - рюшами, складочками. Колірну гаму купальника краще підібрати так, щоб він був світлим в області грудей і темним низом. Ні в якому разі не купуйте купальники з чорним верхом і з безформними чашечками. Подібні моделі зроблять вашу груди ще менше.
У деяких жінок проблему викликає великі груди, хоча це більше гідність, ніж недолік. В цьому випадку робимо все навпаки - вибираємо купальник з темним верхом і світлим низом з яскравим малюнком.
При широких плечах вибирайте купальники з округленим вирізом. Також приховати такий недолік допоможуть купальники з бретелями, що зав'язуються на шиї.
Дамам з пишними формами необхідно ретельно підбирати розмір купальника. Він повинен строго відповідати вашій фігурі. Тісний купальник ще більше підкреслить недосконалості тіла. Найкраще повним жінкам підходять купальники злитих фасонів темних відтінків. Виріз по стегнах на трусиках повинен бути середнім. Приховати животик допоможуть стягуючі вставки на купальнику. Тканина купальника обов'язково повинна бути еластичною, але ні в якому разі не блискучою. Візуально скинути кілька кілограм допоможуть купальники з вертикальними малюнками і смужками.
При маленькому зрості і коротких ногах можна порадити купальники з високими вирізами на плавках. Також таким жінкам підійдуть злиті купальники з вертикальним малюнком. Не варто купувати купальники з плавками-шортиками, які зроблять ваші ноги ще коротше. Також слід відмовитися від бікіні і дуже вузьких плавок.


Увага, тільки СЬОГОДНІ!