Модні зачіски 2011

Модні зачіски 2011
Стилісти в цьому році вирішили відмовитися від агресивних кольорів при фарбуванні волосся і радять модницям на час позбутися від вигадливих укладок. У моді простота і природність. З певними допущеннями, зрозуміло...

Фарбувати волосся в цьому сезоні рекомендується природні тони: світло-русявий, пшеничний, лляний. Взагалі, світлі відтінки в цьому році - на піку моди. Популярність поступово набирають і радикально «сиве волосся, які відмінно виглядають практично з усіма модними стрижками і укладаннями (за винятком класичного хвоста).

Брюнеткам теж рекомендується відмовитися на час від синювато-чорних або баклажанових відтінків, руденьким - від яскраво-червоних. Дамам з «тициановским» кольором волосся стилісти рекомендують зупинитися на класичному золотому або навіть бежевому тоні при фарбуванні волосся.


Природність і простота - ось, мабуть, основні тенденції, які знаходять своє відображення стрижки та укладання жіночих головок. Причому власниці короткого волосся і волосся середньої довжини можуть, нарешті, радіти: їх суперницям, власницям пишних і довгих локонів, в цьому році рекомендовано відмовитися не тільки від пишних зачісок, але і від розпущених по плечах пасом. Щоб відповідати модним тенденціям, довге волосся варто зібрати в звичайний хвіст. У розраду любителькам відрощувати волосся стилісти пропонують декорувати цю невигадливу зачіску пір'ям або стрічками.А ось кому дійсно не пощастило в цьому році, так це власницям коротких стрижок. У моді легка недбалість, тому навіть зачіска в стилі «тільки що з ліжка», зрозуміло, належним чином укладена і закріплена, буде виглядати сучасно і стильно. Навіть тим, у кого волосся середньої довжини, стилісти радять поекспериментувати з укладаннями, придатними для короткого волосся. Як? Використовуючи «невидимки» і затиски, а після щедро окропивши всю цю конструкцію лаком або гелем.

Втім, власницям волосся середньої довжини гріх ображатися на примхи моди поточного сезону. «Каре» і «боб» - основа багатьох зачісок - в цьому році повинні бути просто трохи відредаговані за допомогою «рваних» асиметричних стрижок, щоб виглядати дещо скуйовдженим. Або - інший варіант: «боб» або «каре» з супердлинной чубчиком, що закриває частину обличчя. Що ж, повинна бути в жінці якась загадка...Увага, тільки СЬОГОДНІ!