Білі рукавички - як і з чим носити?

Білі рукавички - як і з чим носити?
Рукавички відносяться до такого виду аксесуарів, який вимагає особливого випадку для того, щоб його використовувати. Багато хто задається питанням, як і з чим можна носити білі рукавички? Безсумнівно перше, що спадає на думку, - це біле весільне плаття. Однак якщо замислитися, то носіння білих рукавичок можливо і в повсякденному житті. Просто при цьому слід дотримуватися смак, доречність і почуття стилю.

Для початку визначтеся з тим, який час року за вікном, а так само щодо довжини рукавичок і з якої нагоди планується їх надіти. Природно, що на урочистий захід, будь то весілля, випускний бал або офіційний прийом, рукавички надягають разом з вечірнім або бальних сукнею. Тут є ряд деталей, які обов'язкові для дотримання. Якщо ви плануєте надіти плаття з довгим рукавом і при цьому доповнити його рукавичками, то останні не повинні бути довгими. Навпаки, для сукні з короткими рукавами або взагалі без них, рукавички повинні бути довжиною по лікоть.


Розібравшись з довжиною, можна приділити увагу матеріалу, з якого зазвичай шиють білі рукавички. Це може бути абсолютно будь-яка тканина - гіпюр, шовк, мереживо, атлас, шкіра, шерсть, все залежить від того, з яким одягом вони будуть поєднуватися. Сьогодні дуже модні в'язані рукавички і, якщо ви володієте навичками в'язання, то можете своїми руками створити маленький шедевр.

В холодну зимову пору, цілком логічно припустити, що рукавички повинні бути шкіряними, навесні білі печатки з віскози підійдуть до кардігану або пальто з рукавом 3/4, вони повинні бути довжиною по лікоть. Влітку бажано захищати руки від надмірного впливу ультрафіолету, а для цього необхідно вдатися до одягу з рукавами. Однак, якщо є можливість надіти тонкі гіпюрові білі рукавички, то ваш образ легко можна буде перетворити на жіночний і романтичний. Додайте до нього легке струмливе довга сукня, капелюшок і босоніжки, і ваш образ буде готовий. Причому, не обов'язково надягати закриті рукавички, є й такі, які кріпляться за середній палець колечком з стрічки чи бусинок. В осінній період короткі білі рукавички можна носити з будь-яким одягом, курткою, комбінезоном, пальто. Для тих, хто водить машину, можна запропонувати рукавички без пальчиків або обрізні рукавички.

Як бачите, носити білі рукавички можна не тільки на весіллі з білою сукнею, але ще й у звичайному житті і при цьому виглядати стильно й елегантно. Головна їхня перевага - універсальність у застосуванні, вони завжди вважаються модним аксесуаром і підходять як жінкам, так і чоловікам. До речі, чоловіки теж можуть носити білі рукавички, наприклад з білим костюмом.


Увага, тільки СЬОГОДНІ!