Одяг для рук: рукавички, мітенки або рукавиці

Одяг для рук: рукавички, мітенки або рукавиці
Зимовий гардероб - це не тільки шуба або пуховик з шапкою. Це ще й одяг для рук. Сучасна промисловість надає десятки моделей рукавичок, рукавиць і навіть мітенок. Але потрібно знати, що вибирати і що з чим носити.
Рукавички - це класичний варіант захисту рук від негоди. Варто нагадати, що в середні століття рукавички мали сакральне значення, їх могли носити тільки особи дворянського походження. Сьогодні це, мабуть, найпопулярніша «одяг» для рук, причому не тільки в зимовий, але і літній час. Існують бальні, весільні, танцювальні рукавички. Підбираючи їх для холодної пори року потрібно взяти до уваги кілька моментів.

Вони повинні або бути придатними за кольором до основної одязі або контрастувати з нею. В такому випадку, рукавички будуть яскравим аксесуаром, який надасть оригінальний акцент вашому вигляду. Найчастіше сьогодні зустрічаються рукавички зі шкіри, замші і в'язані. Хоча зустрічаються оксамитові, велюрові і вельветові аксесуари.


Мітенками називають рукавички без пальців, вони захищають кисть руки і зап'ястя. Це дуже зручний аксесуар, який цілком підходить людям різного віку. Вони є прекрасним доповненням туалету не тільки в спортивному стилі, але і в стилі casual, який настільки затребуваний сьогодні. Виготовляють мітенки з замші, шкіри, хутра. Але самими затребуваними залишаються в'язані вироби. Причому їх прийнято прикрашати - стразами, паєтками, бісером, навіть мереживами. Ну, зрозуміло, коли мова не йде про спортивні моделях.Рукавиці - це традиційна зимова одяг для рук. На Русі рукавиці (рукавиці, по-іншому) носили і селяни, і бояри. Справді, важко взимку без цієї чудесної приналежності туалету, адже руки в рукавицях мерзнуть значно менше.

Сучасні рукавиці легко поєднуються не тільки зі спортивним стилем одягу, але і з класичним. Їх носять з дублянками, дорогими шубами і класичними пальто. Все залежить від матеріалу виготовлення та декорування. Так, рукавиці, прикрашені шматочками хутра, служать відмінним доповненням до красивої шубі або стильному пальто. Для дублянок підходять рукавиці, зшиті з замші в тон, оздоблені натуральним або штучним хутром.Увага, тільки СЬОГОДНІ!