Як вибрати шубу з хутра бобра

Як вибрати шубу з хутра бобра
Вибір шуби - справа клопітка. Раз ви вирішили вибрати шубу з хутра бобра, спробуємо розібратися, що треба знати, щоб не помилитися з вибором якісного хутра і фасону вироби, враховуючи останні модні тенденції та кліматичні умови вашого регіону.

На сьогоднішній день шуби з бобра займають одне з перших місць по ізностостойкості, вони можуть прослужити до 18 сезонів. Це хутро захистить вас від сильних морозів і низьких температур, так як звірок відомий своїм густим підшерстям. Вибираючи хутро, погладьте ворс зверху вниз і навпаки, якісний хутро швидко відновить свою первісну форму, не буде обсипатися і ламатися.

Перевірити на м'якість і еластичність потрібно і мездру, оборотну сторону шкурки. Стисніть в руці поділ шуби, швидке повернення до первісної форми підтвердить якість хутра. Колір мездри незабарвлених шкурок повинен бути білим.

Не зайвим буде зробити огляд швів і місць з'єднання шкурок. Клей не годиться для з'єднання, під впливом вологості нашого клімату така шуба розвалиться. Крім того, необхідно перевірити якість шиття, як сидить виріб, чи немає зморшок. Хорошим показником єУвага, тільки СЬОГОДНІ!