Як перевіряти якість норкових шуб

Як перевіряти якість норкових шуб
Норкову шубу, як безліч інших товарів у магазинах, виготовляють за певними технологіями з дотриманням стандартів якості. Але далеко не кожна може претендувати на звання «хорошою» шуби: де-то пошкодували хутро, десь не був витриманий технологічний процес. Всі ці тонкощі можна дізнатися, скориставшись цими порадами.
Перш за все вам необхідно звернути увагу на сам хутро і його текстуру. Візьміть шубку в руки - якщо хутро досить густий на дотик, а шкірка гранично товста, отже, виріб хорошої якості. Варто зазначити, що метод оцінки якості на дотик можливий лише при можливості порівняння з іншими примірниками.

Потім подивіться на зовнішній вигляд текстури хутра. Гарні шубки мають грає на світлі хутро (вам буде видно, як він блищить). Проведіть рукою «проти шерсті» - швидке повернення ворсу у вихідне положення також говорить про високу якість виробу.

Візьміть шубу в руки і струсніть, подивіться, обсипається вона. Запитайте у продавця-консультанта, як давно була привезена саме ця модель. Обсипається хутро не є новиною для нещодавно привезених виробів. Але якщо норка висить не перший місяць, варто задуматися про його придбання - небудь вона була схильна до неправильного зберігання, або хутро не кращої якості.


Далі повністю розгорніть шубу - підкладка не повинна бути підшита до шкурі. Як правило, навіть найвідоміші виробники норкових шуб не підшивають підклад заради можливості оцінки вичинки шкурки. Але ви завжди можете попросити продавця-консультанта розпороти поділ з метою перевірки якості.

Також важливим аспектом є факт забарвлення хутра шуби. Спробуйте розсунути хутро пальцями руки, потім подивіться на його забарвлення. Якщо колір шкіри не білий, а кольору, близького до фарбування хутра, виріб було забарвлене. Такий екземпляр шуби краще всього залишити поки що в стороні.

Напевно ви вже знаєте, що норкові шуби зшиті з шматочків, розмір яких істотно впливає на ціну. Рекомендованим мінімальним значенням боку шкірки вважається 15 см - якщо менше, норка вам довго не прослужить. Зверніть увагу на з'єднання шкурок і шви. Якщо їх практично не видно, перед вами хороша і якісна модель.Увага, тільки СЬОГОДНІ!