Вибираємо модний одяг з розумом

Вибираємо модний одяг з розумом
Причину оновити гардероб модно знайти завжди, адже як не відкриєш його - надіти нічого. Це ви одягали вчора, в цьому ви ні за що не підете на важливу зустріч, яка вам належить, а ось ця річ і зовсім давно повинна бути в сміттєвому відрі. Якщо є бажання і можливість, залишилося лише поміркувати, який модним одягом варто поповнювати шафа, а який - ні.

В першу чергу все-таки розберіть свій гардероб і подумайте, чому вам нічого надіти. Найчастіше причиною оновлення одягу стає зміна ваших габаритів. Ви худнете або толстеете, а одяг залишається колишньою. Друга причина - наявність в гардеробі старомодних речей. Найчастіше вони куплені під впливом новомодної ідеї імпульсивно без великих роздумів. Якщо з цієї причини надіти нічого, то збираючись в магазин, складіть список речей, ніколи не виходять з моди, що йдуть вам по фігурі і не суперечать вашому стилю. А всі ті речі, які ви більше не надягнете - викидайте без жалю, адже потрібно звільнити місце новим.

Отже, головними критеріями вибору нових модних речей повинні бути наступні:

- Нова річ вам підходить по фігурі. Не купуйте речі «за гарні очі». Обов'язково приміряйте. Навіть якщо все сидить як треба, подивіться, не виділяє вона деякі недоліки вашої фігури і не приховує ваші переваги? Якщо вам щось не сподобалося, залиште цю річ на полиці в магазині.

- Щоб зрозуміти, який стиль вам більше підходить, подивіться на свій гардероб і задайтеся питанням: «В якихось речах мені найбільш комфортно, і які з них роблять мій образ індивідуальним». Саме такі речі і вибирайте серед модних.


- Новий одяг повинна гармоніювати з вашим зовнішнім виглядом, стилем, відповідати звичкам і пристрастям. Надівши річ, запитаєте ради у супутника або супутниці. На їх роль краще взяти друга або подругу зі смаком.

- Якщо вам дуже подобається річ, не піддавайтеся першому імпульсу. Приміряйте її і... не купуйте її в той же день. Не піддавайтеся на провокації продавця або подруги. Якщо це ваша річ, то за день бажання купити у вас не пройде, а крім того, її ніхто не купить, і вона вас обов'язково дочекається.

І не забувайте, що найголовніше - це функціональність речі. Вона повинна служити вірою і правдою, підкреслювати ваші достоїнства, роблячи вас красивою, а не тільки модною.


Увага, тільки СЬОГОДНІ!