Як обробляти вухо після проколу

Як обробляти вухо після проколу
Прокол вух - не найнеприємніша частина процедури. Після проколу за мочкою вуха треба ретельно доглядати, щоб уникнути сумних наслідків. І лише через кілька місяців можна надіти будь-які сережки і красуватися в них скільки завгодно.
Після проколу вух ранка вимагає щоденної обробки протягом місяця. Два рази на день протирайте мочку спиртом, перекисом водню або будь-яким іншим антисептиком. Додаткова обробка проводиться одразу після будь-яких водних процедур або підозри на контакт з брудом.

В свіжу ранку не можна вставляти простий метал в перші кілька місяців. Носіть сережки тільки з срібла, золота або медичного сплаву (хірургічної сталі). Ці метали не дадуть запалитися відкритої ранки. Добре, якщо сережки будуть невеликі за вагою, наприклад, гвоздик.

Щоб ранка швидко і правильно затягнулася, з другого ж дня після проколу кілька разів в день прокручуйте сережки. Слідкуйте при цьому за стерильністю рук. У перший місяць виймати сережки з вуха не можна. Виняток - медичні показання.

Якщо мочка запалилася, опухла і з'явився гній, обробляйте ранку частіше - 7-10 разів на добу вищевказаними засобами, додатково скористайтесь борним спиртом. Нагноєння приберуть спеціальні мазі, такі як «Левомеколь», «Левосин». У випадку найменших сумнівів і погіршення стану зніміть сережки і негайно зверніться до лікаря.


Найбільш зручним методом догляду за проколотими мочками вух вважається медичний клей. Нанесіть засіб на відкриту ранку відразу після процедури і забудьте про місце проколу. Більше ніякої додаткової обробки не потрібно. Сережки не можна прокручувати, не торкайтеся до них, поки клей не зійде сам.

Через місяць акуратно вийміть сережки. Робіть це плавно, щоб не прорвати заживающий прокол. Ретельно обробіть дірочку в мочці перекисом і кілька годин походіть без сережок. Їх теж необхідно протерти спиртом. Після чого одягніть сережки знову, інакше ранка дуже швидко затягнеться.

Ще через місяць вже можна прикрашати вуха сережками з будь-якого металу та будь-якої форми.


Увага, тільки СЬОГОДНІ!