Як визначити стійкість парфумів

Як визначити стійкість парфумів
Будь-яка жінка і її парфуми повинні створювати елегантний дует. По тому, який запах вона вибирає, визначається темперамент і враження від самої жінки. Вибір духів може бути заснований на декількох чинниках: пори року, настрої, ситуації. Велику роль в підборі духів грає і їх стійкість.
Стійкість парфумів визначається досить простим способом. 0,5 мл парфумів помістіть в фарфорову чашку і опустіть в неї невеликий шматочок (5х10 см) вибіленої марлі. Не викручуючи шматочок марлі, просушіть при кімнатній температурі. Стійкість запаху визначте органолептичними способом.

При покупці духів в магазині цей спосіб не зовсім прийнятний. Тому подивіться на флакон, де описано кількість ефірних масел, що містяться в парфумерії. Найстійкішими духами вважаються ті, в яких міститься від 22 відсотків ефірних масел. Ці духи досить дорогі і не зрівняються з парфумерної або туалетною водою. В них найменше зміст ефірних масел, тому їх аромат буде триматися лише кілька годин. Справжні стійкі духи повинні триматися на шкірі 10-12 годин, а на одязі - кілька днів.

Фахівці радять під час підбору духів не тримайте занадто близько до носа пробник. Згідно нормам, слід досить швидко вдихнути запах парфумів, які розташовані в 10-15 см від носа. Якщо ви відчуєте легкі, ненав'язливі нотки, то духи якісні і зможуть довго радувати вас своїм ароматом.


Велике значення має правильність зберігання духів. Флакон з улюбленим ароматом повинен зберігатися подалі від сонячного світла і повинен бути щільно упакований. Це пов'язано з тим, що при потраплянні світла і сторонніх включень духи псуються, а їх запах видозмінюється.

Варто відзначити, що на тривалість звучання аромату впливають особливості шкіри та умови роботи. Специфіка жирної шкіри така, що вона здатна утримати аромат меншу кількість часу. Якщо ви працюєте на великому підприємстві, то є ймовірність того, що духи будуть взаємодіяти з іншими запахами.

Кожна жінка хоче підібрати для себе стійкий і неповторний аромат, який зможе підкреслити її елегантність, чарівність, індивідуальність. Користуючись перерахованими вище радами, ви зможете вибрати стійкі духи, які підходять саме вам.


Увага, тільки СЬОГОДНІ!