Як правильно вибрати крем навколо очей

Як правильно вибрати крем навколо очей
Шкіра навколо очей потребує особливого догляду. Якщо інтенсивний догляд за шкірою обличчя потрібно проводити з 25-30 років, за шкірою навколо очей слід ретельно доглядати вже з 20 років. Перш за все, необхідно підібрати крем, який буде відповідати всім сучасним вимогам, і вирішувати комплексні проблеми.
Який крем вибрати

Для усунення темних кіл під очима вибирайте крем з великим вмістом вітаміну К, ретинолу і пептидів. Якщо ви схильні до набряків і вранці прокидаєтеся з мішками під очима, скористайтеся кремом із вмістом кофеїну. Це допоможе вирішити відразу дві проблеми - усунути мішки і темні кола.

Якщо шкіра навколо очей дуже суха, схильна до лущення, почервоніння, вибирайте крем з зволожуючими компонентами. Великий вміст гліцерину і гіалуронової кислоти впорається з усіма проблемами.

При наявності дрібної сітки зморшок використовуйте крем з пептидами і цинком. Пептиди сприяють стимуляції вироблення колагену і еластину. Зморшки, як би виштовхуються зсередини. Цинк допомагає оновити клітини шкіри і відноситься до стимуляторів вироблення еластину.

В якості денного крему використовуйте легкі кошти, які швидко вбираються. Для вечірнього догляду за шкірою навколо очей вибирайте насичені живильні засоби.

При покупці крему зверніть особливу увагу на термін придатності і на позначку «Протестовані дерматологами, перевірено офтальмологами». Тільки такий крем можна вважати абсолютно безпечним. Якщо після використання знову купленого крему ви відчуваєте печіння, очі почервоніли, і з'явилася набряклість навколо очей, негайно видаліть крем з допомогою очищувальних засобів і відразу ж зверніться до лікаря.

Купуйте крем в спеціалізованих відділах або магазинах. Не ризикуйте своїм здоров'ям і відмовтеся від покупки крему навколо очей в сумнівних місцях.Правила догляду за шкірою навколо очей

Знімайте макіяж вій та повік тільки спеціальними засобами. Не використовуйте мило і лужні гелі для вмивання.


Після видалення макіяжу скористайтеся спеціальними тоніками, призначеними для тонізації шкіри повік.

Після очищення і тонізації наносите крем навколо очей.

Доглядайте за шкірою навколо очей систематично. Ніколи не лягайте спати з нафарбованими очима.Увага, тільки СЬОГОДНІ!