Як зберегти красу шкіри навколо очей

Як зберегти красу шкіри навколо очей
Стан шкіри навколо очей може вказати на вік, звички, спосіб життя людини і його захворювання. Тому звільнення за цією областю повинен розпочатися якомога раніше, бути ретельним і регулярним.
Шкіра навколо очей дуже тонка, там практично немає жирової клітковини, до того ж, вона постійно піддається додатковим навантаженням у вигляді мімічних рухів. Вже з 20-25 років починаються перші видимі зміни шкіри, вона стає сухою, з'являються перші зморшки, до 35-40 року зморшки вже помітніше, оскільки колаген руйнується, з'являється пігментація, до 50 років формуються глибокі зморшки, відновити шкіру стає все складніше.

Тому вже з 20 років варто звернути особливу увагу на догляд за цією областю. Але не варто в цьому віці хапатися за сильні креми проти зморшок, в цьому віці досить просто зволоження. Зазвичай використовуються легкі гелі, які допомагають впоратися з негативним впливом навколишнього середовища, стресів, неправильного способу життя. Після 30 років потрібно застосовувати антивікові креми, розгладжують мімічні та вікові зморшки, зволожують і живлять шкіру навколо очей. Засоби з високим вмістом вітаміну С допоможуть зміцнити судини. Косметичні засоби повинні в цьому віці містити компоненти, що активізують вироблення колагену і нормалізуючі зміст гліканів. До 50 років потрібно перейти на косметику для зрілої шкіри. Це сильнодіючі засоби, що допомагають зменшить набряки під очима, темні кола, а також живлять, відновлюють і підтягують шкіру.

Крім спеціальних косметичних засобів, обов'язково необхідно правильно доглядати за шкірою навколо очей. У ці процедури входить очищення, тонізування, живлення і зволоження. Перший етап - це демакіяж - краще скористатися не милом, а спеціальним лосьйоном або молочком. З шкірою потрібно поводитися акуратно, не розтягувати, не терти, видаляти косметику легкими рухами. Для тонізації використовують легкий гель або тонік, можна скористатися чайними пакетиками. Щоб зберегти шкіру навколо очей, необхідно її живити і зволожувати. Для цього користуються спеціальними кремами або гелями для повік, які наносяться кінчиками пальців і вбиваються в шкіру поколачивающими рухами. Але не варто наносити занадто товстий шар крему - це може викликати набряк шкіри.Звичайно ж, креми та інші косметичні засоби не допоможуть повністю уникнути появи вікових зморшок, але зберегти молодість вони допоможуть, особливо якщо не забувати про регулярність догляду.Увага, тільки СЬОГОДНІ!