Губна помада VS блиск

Губна помада VS блиск
Губна помада і блиск для губ ... Яка жінка зараз не знає, що це таке і для чого вони призначені. Але от тільки далеко не всі знають, в чому між ними різниця.

Губна помада має дуже довгу історію. Першу помаду застосовували ще в Давньому Єгипті. Винайдена вона була як прикраса жінки. Єгиптянки так любили це своє косметичний засіб, що навіть із задоволенням забирали її з собою в загробний світ, щоб і на тому світі залишатися чарівними.

У сучасному світі помада - це не тільки елемент прикраси жінки. Тепер дане косметичний засіб ще володіє і оздоровлюючими функціями. Наприклад, зволожує губи і захищає їх негативних впливів навколишнього середовища. Відповідно і вимоги до помади значно виросли. Особливу увагу приділяється складу. Якісна помада повинна містити в своїй основі жир, віск і масла натурального походження.

З вибором помади сьогодні проблем немає. Вона буває матова і глянсова, з блискітками і без, класу-люкс і масового виробництва. Адже помада - це одне з найулюбленіших жінками косметичних засобів.

Блиск для губ буде молодші помади - його винахід датують всього лише 18 століттям. Однак за своєю популярністю їй помаді абсолютно не поступається. В 19 столітті дами використовували як блиску для губи різні суміші масел. Але такий засіб особливим попитом не користувалося. І лише в 1932 році вперше був винайдений блиск для губ в тому вигляді, в якому ми його знаємо зараз.
Він теж несе в собі функцію прикрашення. Проте мети у нього все-таки трохи інші. Блиск для губ спочатку замислювався як засіб для збільшення губ. Він візуально робить губи об'ємніше, приховує дрібні недоліки і додає губам природний вигляд.

За консистенцією він значно відрізняється від помади. Але і в ньому теж немаловажне значення відіграє склад. Як правило, якісний блиск для губ виготовляють з масел, зволожуючих компонентів, вітамінів А, Е і В і засобів для захисту від УФ-променів.

Сучасні виробники додають в блиск для губ барвники, що допомагає засобу бути на губах ще й дуже помітним. При цьому помітність ця природна. А в цьому багато хто вбачає пряму конкуренцію помаді. Адже жінки частіше думають про те, як зробити губи гарніше і повніше, а про захист і зволоженні піклуються в другу чергу.Увага, тільки СЬОГОДНІ!