Макіяж в стилі поп-арт

Макіяж в стилі поп-арт
Насичені і соковиті кольори - основа макіяжу в стилі поп-арт. Він, безумовно, привертає до себе увагу і залишає яскраві враження. Створюючи такого роду макіяж, слід керуватися головним гаслом - «геть стереотипи!».

Макіяж в стилі поп-арт буквально нехтує непорушним правилом, яке свідчить про те, що на обличчі повинен існувати виключно один акцент. Тут необхідно підкреслити всі: і очі, і губи, й щоки.

Для шкіри, яка вже втратила засмага, найбільш відповідним кольором буде рожевий. При цьому не слід цей колір виключати при нанесенні макіяжу очей, адже у «поп-арт» з макіяжу очей все і починається. Вдалим буде варіант підкреслення очей за допомогою темно-фіолетового олівця для повік і подальшого нанесення на верхні повіки рожевих тіней. Краще використовуйте злегка світяться, розсипчасті тіні і спеціальний пензлик. Після заздалегідь наміченим контуру проведіть олівцем для повік. Не забувайте про вії. Їх слід підфарбувати об'ємною тушшю, так ваш погляд буде більш привабливим і виразним.


Рум'яна, як і в будь-якому іншому стилі макіяжу, слід наносити за допомогою широкої кисті. Для того щоб безпомилково визначити місце їх нанесення, слід посміхнутися, і на маленьких трикутниках, що з'явилися на щоках, провести пензлем. Для такого макіяжу фахівці рекомендують використовувати рум'яна, які по відтінку нагадують легку «фарбу сорому».

Створюючи макіяж в стилі поп-арт, завершальним штрихом слід зробити нанесення помади. У цьому сезоні працювали на показах візажисти, в один голос заявляли про те, що губи повинні виглядати як ніколи запаморочливо і привертати увагу своєю сексуальністю і кольором. Відтінок помади слід вибирати від сміливого морквяного до насиченого кольору фуксії. При створенні макіяжу «поп-арт» в рожевому кольорі, краще вибрати губну помаду прохолодного рожевого відтінку. В першу чергу слід зволожити губи бальзамом, оскільки так яскравий колір буде краще виглядати. Далі, олівцем в тон окресліть контур губ і нанесіть помаду.

Будьте яскравими і неповторними!Увага, тільки СЬОГОДНІ!