Я собі не подобаюся

Я собі не подобаюся
«Я собі не подобаюся!». Скільки в світі чудових людей, які неодноразово виголошували цю фразу. Але чому? І як позбутися від подібного роду переконання?

Відповідь проста: треба себе любити. На перший погляд, ця фраза здається занадто банальною, але якщо трохи вдуматися, все не так просто. Що означає любити себе? Це означає вибиратися собі красиву і модну одяг, мати свою думку, вміти відстоювати свою точку зору, займати тим, що вам дійсно хочеться займатися, і бути тим, ким вам дійсно хочеться бути.

Перш ніж почати вирішувати цю проблему, необхідно визначити, що саме вам не подобається. Справа в тому, що даний комплекс може стосуватися багатьох сторін життя людини, наприклад, зовнішності. У сучасному світі практично не існує не вирішуваних проблем зовнішності. Якщо ви не задоволені своєю фігурою, займіться спортом. Вас не влаштовує ваша шкіра? Відвідайте косметолога. Вважаєте себе не модною? Запасіться новими випусками журналів і знайдіть що-небудь для себе.


Якщо ж вам не подобаються ті або інші риси вашого характеру, це теж можна виправити. Людина виховує себе сам. У цьому питанні головне терпіння. Ви схильні спізнюватися? Привчіть себе прокидатися раніше на тридцять хвилин. Не задоволені своїми результатами? Проаналізуйте свою діяльність, знайдіть ваші слабкі місця, подумайте, як ви можете вирішити цю проблему. Адже невирішуваних проблем не буває.Самооцінка для людини відіграє дуже велику роль. Самокритичність - це чудово, але не варто забувати про похвалу. Кожна людина - це особистість. У всіх є плюси. Вам треба лише знайти свої. Психологами давно доведено, що впевнена в собі людина в житті більш успішний. Тому необхідно удосконалюватись. Звичайно, робити це не так просто, але не забувайте про те, що, за великим рахунком, навколо вас такі ж люди, як і ви: невпевнені, але часом ретельно приховують це.

Любити себе - це мистецтво. Багато готують годинами шикарні обіди для сім'ї та друзів, а ви коли-небудь готували собі смачний обід протягом години? Ні, ви задовольняєтеся бутербродами. І це велика помилка, адже любов до себе проявляється в дрібницях. Тому не забувайте балувати себе і щоранку починайте з думки про те, що у вас все вийде. Адже якщо ви полюбите себе, вас полюбить весь світ.Увага, тільки СЬОГОДНІ!