Депіляція та її види. Як не помилитися з вибором?

Депіляція та її види. Як не помилитися з вибором?
Люди іноді плутають поняття депіляція й епіляція. Помилки можна зустріти навіть в елітних салонах, які надають подібні послуги. Депіляція - це видалення частини волосся над поверхнею шкіри, а епіляція включає в себе і руйнування або видалення волосяної цибулини. Звичайно, перший варіант - це лише тимчасове вирішення проблем з небажаними волоссям.

Щоб стати красивими, жінки йдуть на різні хитрощі. Вони фарбують волосся, наносять макіяж, використовують корсети, носять підбори, видаляють волосся. Всі ці хитрощі вже давно не нові. Слабка стать використовує їх вже багато століть. Наприклад, ще в давнину красуні використовували сік різних рослин, щоб розлучитися з рослинністю на тілі.

Звичайно, в наш час депіляція проводиться вже іншими методами. Її найпоширеніший вид - це гоління. Навряд чи хтось із сучасних жінок не використовував його. Раніше вважалося, що після гоління волосся починають рости швидше. Але потім дослідження довели, що це не так. Цей метод дозволяє швидко і дешево позбутися небажаної рослинності на різних ділянках тіла.

У цього способу є і мінуси. По-перше, волосся виростають дуже швидко. Колюча щетина може з'явитися вже через кілька годин. Звичайно, це залежить від типу волосся і шкіри. У деяких людей після гоління гладка шкіра може зберігатися до декількох днів. По-друге, на шкірі може з'явитися подразнення.

Наступний метод депіляції - це хімічне видалення волосся. Проводять його за допомогою різних засобів, кремів, гелів, лосьйонів. Цей спосіб потребує від 2-х до 15-хвилин вільного часу в залежності від обраного препарату. Такий варіант депіляції підходить далеко не всім, та і мінусів у нього достатньо. Волосся відростає також швидко, як і після гоління, на шкірі може з'явитися хімічний опік (тому спочатку потрібно зробити тест на невеликій ділянці шкіри), можуть піти не все волосся.У гонитві за гладкою шкірою деякі жінки використовують і зовсім дикі методи. Це депіляція за допомогою народних засобів. Існує маса способів, от тільки результат від них сумнівний. Для такої депіляції можуть бути використані пемза, зола, сік зеленого волоського горіха, вапно, кропива, молочай, мак, шкаралупа волоського і кедрового горіха. Така депіляція не приносить практично ніяких результатів. А в деяких випадках навіть завдає шкоди здоров'ю.


Частково до депіляції відноситься і видалення волосся за допомогою цукрового розчину або воску. Цей метод хороший тим, що дозволяє позбавитися від волосся на тривалий час. От тільки сам процес дуже болісний, адже необхідно висмикнути відразу велика кількість волосся. Жінки, що використовують такий спосіб депіляції, відзначають, що після неї волосся ростуть більш тонкі і світлі.

Щоб підібрати свій варіант видалення волосся, треба провести тест на невеликій ділянці шкіри. Дізнатися, що викликає більше роздратування і що зберігає шкіру гладкою на тривалий термін. Для того щоб не помилитися з вибором, краще звернутися в спеціалізовану клініку. Самостійно ви можете завдати шкоди своїй шкірі.

Для різних ділянок тіла ви можете використовувати різні види депіляції. Погодьтеся, важко уявити жінку, яка буде голити вусики. Їх видаляють іншими методами. Комбінуйте, експериментуйте, і тоді ви зможете добитися стійкого результату.Увага, тільки СЬОГОДНІ!