Як заплести кіски

Як заплести кіски
Урізноманітнити зачіску дуже просто, якщо знати хоча б кілька варіантів плетіння кісок. До того ж, коси можуть бути незамінним варіантом, коли немає часу вимити голову, а потрібно виглядати бездоганно.

Класична модель

Зберіть волосся в хвіст на потилиці або трохи нижче. Розділіть волосся на три рівні частини. Візьміть праву пасмо і покладіть її середній поверх, таким чином, щоб вона опинилася між двома іншими пасмами, лівою і середньою. Потім переходьте до лівої прядки. Покладіть її на середню пасмо. Вона повинна лягти між правою і середньої прядками. Далі продовжуйте заплітати кіску, дотримуючись послідовність пасом. Заплетене волосся закріпіть гумкою або шпилькою. Щоб коса виглядала товщі, трохи розслабте плетіння ближче до кінчика.

Френч-модель

Добре розчешіть волосся. Акуратно відокремте тоненьку пасмо волосся на маківці, потім розподіліть її так, щоб утворилося три рівні частини. Продовжуйте плетіння таке ж, як при звичайній косі. Після декількох переплетень почніть вплітати решта волосся. Відокремте частину волосся зліва і перекиньте її через середню прядку до правої прядки. Щоб повторити плетіння на іншій стороні, використовувати ту ж техніку, додаючи при цьому пасма з обох сторін.

Колосок


Зачешіть волосся назад, візьміть з кожного боку за однаковою тоненькою прядки. Розташуйте їх хрест-навхрест, ліва частина повинна бути під правою. На лівій стороні відокремте ще одну прядочку і перехрестіть її з правою. Потім візьміть з правого боку тонку пасмо і чергуйте частини. Продовжуйте плетіння за схемою, зазначеною вище. Якщо хочете, щоб коса виглядала акуратніше, не розслабляйте пасма.

Кіски з Сходу

Розділіть все волосся на квадратні ділянки. Важливо стежити за тим, щоб всі пасма для кісок були рівними. Якщо хочете, щоб зачіска виглядала більш об'ємно, прикріпіть штучні пасма. Закріпіть їх за допомогою спеціального апарату. Починайте заплітати звичайну косичку. Після того, як завершите, можете об'єднувати тонкі кіски у великі коси, тим самим винаходячи нові зачіски.Увага, тільки СЬОГОДНІ!