Як часто потрібно стригти волосся

Як часто потрібно стригти волосся
Багато жінок намагаються всіляко доглядати за красою свого волосся. Для забезпечення розкішних локонів і рівних кінчиків потрібно регулярно підстригати їх. Але робити це слід з певною періодичністю, щоб уникнути погіршення структури волосся.

Багато хто вважає, що чим частіше виробляти стрижку волосся, тим густіше вони стануть. А адже така думка помилкова, тому що волосся росте від самого кореня, тому підрівнювання кінчиків не впливає на густоту вашої шевелюри.

Але, рівняючи кінчики, ви прискорюєте ріст волосся, а також вони в результаті менше плутаються і випадають. Жінкам, які відрощують волосся, слід звернути увагу на періодичність відвідування перукаря.

Ріст волосся відбувається швидше при їх рідкісної стрижці. Підрізати пасма в такому випадку необхідно не частіше, ніж раз на 2-3 місяці. Таким чином вам вдасться зберегти довжину вашого волосся і забезпечити їм здоровий стан.

Також користь вашому волоссю додадуть різні маски для запобігання розшаровування волоса.


Рівняти посічені кінчики або просто робити стрижку сприятливішими на зростаючу місяць. Такий спосіб зможе забезпечити швидке відновлення зростання після стрижки. Причиною підстригання кінчиків волосся практично завжди є їх перетин. Це псує зовнішній вигляд зачіски, а також не забезпечує легкого розчісування. Тому, щоб уникнути подальшої псування структури волоса, необхідно рівняти кінчики по мірі виникнення перерізу.

Існує думка, що на волоссі знаходиться скупчення всієї негативної енергії, а особливо на їх кінчиках, тому регулярна стрижка на пару сантиметрів може позбавити вас від негативної енергії. Адже часто, коли рівняють волосся, виникає відчуття легкості, можливо, це може бути пов'язано з позбавленням від скупчення негативної інформації.

Щоб ваше волосся виглядали ефектно і залучали погляд оточуючих, слід стригти їх кінчики не частіше, ніж раз на 2 місяці. В результаті ви будете мати не тільки красиву і доглянуту зачіску, але і надасть сприятливий вплив на структуру волосся.Увага, тільки СЬОГОДНІ!