Як укладати волосся стайлером

Як укладати волосся стайлером
Стайлер являє собою щипці для завивки і діє за принципом плойки - впливаючи на волосся термічно, він допомагає змінювати їх стан, випрямляти пасма, накручувати локони і т.д. Сучасний стайлер використовується для створення багатьох зачісок, потрібно тільки вміти ним користуватися.
Термічний вплив на волосся може псувати їх структуру, тому використовуючи стайлер, слід наносити захисний засіб. Після того як ви вимиєте голову і злегка підсушіть волосся, не використовуючи фен, слід нанести на них термозахисний спрей. Воно діє подібно плівці, яка обволікає волосся і захищає їх від шкідливого впливу гарячих щипців.

Волосся перед укладанням необхідно розчесати - використовуйте гребінець з рідкими зубцями. Тепер потрібно висушити оброблені пасма феном - направляйте струмінь гарячого повітря під коріння, щоб відразу надати зачісці об'єм.


Перед тим як приступити до укладання, підготуйте волосся. Так як випрямляти або завивати пасма потрібно знизу, то підніміть основну масу на верхівку і закріпіть їх спеціальними затискачами або шпильками. Відокремте невелику пасмо біля основи шиї і обробіть її стайлером - якщо ви хочете розпрямити волосся, то просто пропустіть її між пластинами, закріпіть і плавно потягніть вниз. Поступово розпряміть все волосся, випускаючи їх з пучка на маківці окремими частинами. Так ваша зачіска буде виглядати природно, і ви зможете обробити всі пасма.

Для того щоб сформувати завитки, можна використовувати спеціальні насадки, які зазвичай йдуть в комплекті з апаратом. Але і використовуючи прямі щипці, можна добитися цікавого ефекту - закрутити волосся в спіральки або у звичайні кучерики стандартної форми. Вам потрібно буде закріпити волосся на маківці, потім відокремити одну пасмо і затиснути її пластинами в тому місці, звідки ви плануєте змінити її форму (можна підкрутити тільки кінчики, а можна обробити волосся наполовину). Обережно обертаючи стайлер навколо пасма волосся, закручуйте її і вичікуйте належний час, щоб зафіксувати завиток.

Щоб створити горизонтальні локони, слід розташувати стайлер строго паралельно підлозі і накручувати волосся саме в такому положенні. Щоб зберегти таку форму завитка, слід знімати пасмо прямо - тоді і локон вийде прямим. А якщо злегка витягнути стайлер у зворотний бік, то вийде спірально закручений локон. Змінюючи кут нахилу стайлера і змінюючи напрямку накручування пасма на шипцы, ви можете експериментувати з волоссям, створюючи різноманітні зачіски.


Увага, тільки СЬОГОДНІ!