Як позбутися почервоніння шкіри обличчя

Як позбутися почервоніння шкіри обличчя
Почервоніння шкіри обличчя досить поширений косметичний недолік, який доставляє безліч незручностей. Впоратися з цією проблемою можна, якщо виявити справжню причину виникнення такого недуги.
Як правило, однією з поширених причин почервоніння шкіри є порушення роботи судинної системи. Цій проблемі схильні в більшості випадків жінки після 35 років. При цьому єдиним виходом із ситуації буде похід на консультацію до фахівця. Після постановки точного діагнозу професійний лікар призначить вам необхідний курс лікування. Якщо причиною почервоніння шкіри виявиться таке захворювання як купероз, позбутися від недуги допоможе невелика лазерна операція, в процесі якої пластичний хірург прижжет лопнули і розширені судини.

Якщо почервоніння шкіри особи виникає після вживання в їжу певних продуктів, то швидше за все це алергічна реакція. У цьому випадку вам слід проконсультуватися з лікарем алергологом. Не виключайте також можливість появи червоності на особу з-за неправильно підібраних косметичних засобів. На час припиніть використання кремів, тональної основи, пудри і т.д. Якщо почервоніння все ж не пройшло обов'язково відвідайте лікаря.

Реакція шкіри на сезонне зміна температури також може стати однією з причин почервоніння обличчя. Як правило, проявляється дана проблема або взимку, або спекотним літом. В цьому випадку достатньо підібрати правильний догляд за шкірою вашого типу. У літній період варто обов'язково використовувати спеціальний захисний крем від ультрафіолетового випромінювання, який можна придбати в будь-якому спеціалізованому магазині або аптеці. У зимовий період не варто нехтувати поживними косметичними засобами, які широко представлені на прилавках багатьох магазинів.

Зверніть увагу на загальні рекомендації, яких необхідно дотримуватися людям з шкірою, схильної до прояву червоності. Насамперед, фахівці рекомендують регулярно приймати вітамін Е, який перешкоджає початку запальних реакцій, підвищує еластичність судин. Також при виборі косметичних засобів перевагу слід віддавати кремів і лосьйонів, що містять вітамін С. Крім цього варто виключити або значно обмежити вживання в їжу жирних, гострих, солоних і солодких страв.


Увага, тільки СЬОГОДНІ!