Як правильно доглядати за шиєю

Як правильно доглядати за шиєю
Шия - дуже вразлива частина нашого тіла. Шкіра на ній чутлива, тонка, що практично не має жиру. Навіть порівняно з особою шия швидше в'яне і старіє, тому догляд за шиєю повинен бути правильним.

Доглядати за шиєю потрібно щодня. Основний догляд за шкірою шиї складається з 3 етапів: очищення, зволоження, живлення. Очищення слід проводити вранці і ввечері перед сном. Для цього можна використовувати м'який гель або молочко для вмивання. Не рекомендується очищати милом або спиртовмісним засобом.

Після очищення шкіри шиї вранці слід наносити зволожуючий крем. Можна використовувати той, який призначений для шкіри обличчя. Крем спочатку наноситься посередині шиї, а потім по напряму вгору розтирається до бічних поверхонь.

Особливу увагу при догляді за шиєю необхідно приділити харчуванню. Увечері перед сном потрібно наносити живильний крем з високим вмістом води. Також 2-3 рази на тиждень слід робити живильні маски. Найкращою і ефективною вважається маска з масел. Для її приготування масла кріте, жожоба, касторове і виноградних кісточок змішуються в рівних частинах, після чого суміш трохи підігрівається і наноситься на шию на 20-30 хвилин. Зверху можна закутати ганчірочкою і харчовою плівкою. Також дуже корисні для харчування та підтримки пружності маски з насіння льону, білкові, картопляні і парафінові.


До додаткового догляду за шиєю відносяться компреси, масаж і гімнастика. Для старіючої шкіри будуть дуже корисні контрастні компреси. Компреси чергують, починаючи і закінчуючи холодним. Холодний слід накладати на 5 хвилин, а гарячий на 1 хвилину. Гарячі можна робити з настою липового цвіту, петрушки, м'яти, шавлії, ромашки та інших. При жирній шкірі шиї роблять тільки холодний компрес.

Масаж шиї можна проводити як в лежачому положенні, так і сидячи. Двома руками потрібно погладжувати шию від мочок до плечей так, щоб права рука масажувала ліву сторону шиї, а ліва - праву сторону. Проробляти руху слід на протязі 20 хвилин. Такий масаж можна робити протягом 20 хвилин.

Не слід забувати і про гімнастику. Дуже корисні рухи головою назад, вперед, вправо і вліво. Можна попрацювати куточками рота, піднімаючи і опускаючи їх.


Увага, тільки СЬОГОДНІ!