Як підібрати стрижку для довгого волосся

Як підібрати стрижку для довгого волосся
Волосся завжди є невід'ємним атрибутом жіночої краси. І тому стрижки для довгого волосся незмінно користуються популярністю. Адже розлучатися з розкішною гривою часом так нелегко. Тим більше, за допомогою довгого волосся можна спорудити такі хитромудрі зачіски, що дух захоплює.
Перш ніж зважитися на стрижку волосся, візуально «приміряйте» її на себе. Зробити це зараз не так складно. В інтернеті існує безліч сайтів, де можна побачити своє зображення з різними зачісками і стрижками. Виберіть собі ту, яка вам більше до душі, і вирушайте в перукарню.

Допомогти зорієнтуватися в розмаїтті стрижок може майстер. Але бажано самим знати основні правила підбору зачісок, які підходять для вашого типу особи. Існує кілька типів особи - прямокутне, квадратне, кругле і трикутне.

Уважно подивіться на своє відображення в дзеркалі і визначте, до якого з них належите саме ви.

Володарки овальних осіб можуть пробувати будь-які стрижки. А от жінкам з довгим витягнутим обличчям треба постаратися візуально розширити його межі. Тому їм рекомендуються довгі густі чілки, а от стрижки бажано не довгі, а короткі та об'ємні.

Ті, кого природа нагородила квадратною формою обличчя, повинні «згладити кути» за рахунок м'яких хвиль волосся. Вам підійдуть хвилясті і пишні зачіски з каскадної стрижкою з боків.

Верхню частину трикутного обличчя візуально звузить асиметрична зачіска, яка відкриває його низ. Ідеальною для них є довга чолка, зачесана набік.

Круглолиці дівчата добре будуть виглядати з косою чубчиком, а їх круглі щічки можна прикрити бічними пасмами.

Не забудьте також врахувати при виборі стрижки тип волосся. Крім того, істотну роль грає форма носа, висота і розташування чола, ширина губ, форма вух і т. д.

Що стосується модних тенденцій, то останнім часом як і раніше популярні романтичні і жіночні довгі стрижки. Стрижки в романтичному стилі характеризуються розпущеним і злегка завитим волоссям. Локони можна використовувати як великі, так і дрібні, у вигляді гофре.


Часто зачіску підбирають під стиль одягу. Наприклад, для ділового стилю прекрасно підходять гладкі рівні волосся і пряма чубчик.

У вигляді експерименту можна «погратися» з довжиною волосся, залишивши невелику частину волосся довжиною, а боки обстригти драбинкою аж до підборіддя.

Вибрати самий оптимальний варіант стрижки допоможе професійний стиліст.


Увага, тільки СЬОГОДНІ!