Глина в косметиці та медицині

Глина в косметиці та медицині
Косметична глина буває різних видів, сортів і мінерального складу, саме від цих складових і залежить її лікувальний ефект. Придбати той чи інший вид глини можливо в будь-якій аптеці або косметичних магазинах.

Сіра глина надає глибоку детоксикацію всього організму і шкірних покривів людини. Володіє потужним тонізуючим і зволожуючим властивостями. Ідеально підходить для відновлення пересушені волосся.

Біла глина має відбілюючим, антисептичну і бактерицидну ефектом. Вона відмінно підтягує, вирівнює і освіжає шкіру обличчя, звужує розширені пори. Ідеально підходить для проблемної та жирної шкіри. Широко застосовна біла глина в боротьбі з облисінням, відбілюванні зубів і целюліті.

Блакитна глина відома своїм унікальним багатим складом, завдяки якому її широко застосовують для лікування шкірних захворювань, важких набряків ніг, грибкових інфекцій шкіри стоп. Маски для обличчя з блакитної глини використовують в омолоджуючих цілях, вона прекрасно тонізує і відбілює шкіру. Хімічний склад цієї глини ідеальний для усунення лупи, стимуляції росту волосся і зміцненню коренів.

Зелена глина, завдяки великому в ній вмісту заліза володіє сильним абсорбуючим властивістю. Відмінно видаляє жирний блиск з обличчя, знімає роздратування, пом'якшує і підсушує шкіру. Особливо корисно застосовувати її для глибокого очищення пір взамін Скраби і пілінги, до того ж вона прекрасно відновлює клітини епідермісу.


Червона глина корисна для в'янучої, млявої, сухої і збезводненої шкіри обличчя. Вона швидко насичує шкіру обличчя киснем, покращує кровообіг, знімає почервоніння і всякого роду подразнення. Дієвий засіб для ослабленого волосся після хімічної завивки та забарвлення. У медицині червону глину застосовують при нестачі в організмі заліза і міді.

Глиняні ванни корисні при захворюваннях нервової системи, шкірних хворобах і просто для підвищення імунітету всього організму. Доцільно приймати такі ванни перед сном 2-3 рази на тиждень.

При простудних захворюваннях глину використовують як обгортань. Для цього хворого закутують у змочену в глині


Увага, тільки СЬОГОДНІ!