Як змінити ніс

Як змінити ніс
Гарне личко притягує погляди оточуючих. Всі дивляться на очі, на губи і на ніс. Ця частина обличчя, на жаль, не завжди буває ідеальною. Але її можна змінити. Як за допомогою косметики, так і хірургічним методом.
Найпоширенішою пластичною операцією в світі є ринопластика, тобто зміна форми носа за сприяння умілих рук хірурга і скальпеля. Хоча схема операції відпрацьована роками, але, тим не менш, вона така ж небезпечна, як і інше втручання лікарів.

Перед операцією потрібно буде пройти обстеження. Вони включають співбесіду у психолога. Якщо бажання дійсно щиро, і вам вже виповнилося 16 років, а протипоказань немає, то підготуйтеся до операції.

Але спочатку вам потрібно вибрати клініку. Вивчіть гарненько форуми, подивіться відгуки пацієнтів, які пройшли через це, погляньте на їх фотографії. Обов'язково звертайте увагу на досвід лікаря. Малоймовірно, що лікар, який не має практики, зможе зробити вам точений носик. Але також пам'ятаєте, що від ціни не завжди залежить якість. В декого не столичних клініках ціна може бути в кілька разів нижче, а руки у лікаря - золотими, на відміну від докторів розкручених клінік.

Сьогодні в клініках коштує новітнє комп'ютерне обладнання, яке дозволить змоделювати саме ту форму носа, яка найбільше підходить вашому обличчю. До слова, вона буває двох типів: відкрита і закрита. При закритій у вас не убуде шрамів, а при відкритій можна прибрати наслідки переломів та інших травм. Сама операція триває декілька годин і залежить від складності.

Ринопластика може виправити форму кінчика носа, перегородку і контур. Крім того, ви можете звузити ніс, змінити крила і посадку носа за рахунок імплантів або інших дій, а також прибрати горбочок і відкоригувати викривлену перегородку.

Остаточні результати операції ви зможете побачити тільки через рік. За цей час повністю спаде набряк, і ніс прийме потрібну форму. Попередньо судити про форму носа можна після 2-х місяців, тоді йде до 90% опухли. Якщо операція проведена грамотно, то шрамів залишитися не повинно.


Якщо ви не хочете змінювати свою зовнішність настільки кардинально, то освойте спеціальний макіяж для носа. Купіть професійну палетку коректорів і кисті. Коректори, як правило, складаються з пудри декількох відтінків. З їх допомогою можна візуально провести корекцію зайвої довжини носа, прибрати горбочок, зменшити або збільшити його, і т.д. Головне правило такого макіяжу, - світлі відтінки надають обсяг, а темні візуально зменшують. Варіюйте кольору, застосовуйте цю методику, і ви отримаєте гарний носик без втручання доктора.

Ще один новомодний спосіб правити форму носа - це колагенові ін'єкції. Вони не так дороги, як операція, і відносно безпечні. До того ж, на відміну від операції, результат тримається не все життя, а протягом декількох місяців або років. Потім наповнювач розсмоктується. Це плюс, тому що ви зможете безболісно повернутися до колишньої форми носа, в тому випадку, якщо результати операції вам не сподобаються.

Також є ще один спосіб швидко, безболісно і безпечно змінити ніс. Це зробити фотографії у професійного фотографа і попросити його трошки модифікувати ваш носик в фотошопі. Тоді ви зможете блищати красивими фотографіями, на яких у вас ідеальний ніс.


Увага, тільки СЬОГОДНІ!