Антицелюлітні масажери своїми руками

Антицелюлітні масажери своїми руками
Антицелюлітний масаж користується великою популярністю в салонах краси. Однак таку процедуру можна без праці виконувати самостійно в домашніх умовах. При цьому купувати дорогий масажер зовсім не обов'язково: ви можете виготовити його з підручних засобів.
У боротьбі з целюлітом головне - регулярність і правильність процедур, а не дорогі препарати. Ви легко можете переконатися на практиці, що різні за ціною креми володіють однаковим ефектом. Те ж саме відноситься і до масажерів: щоб домогтися результату, дорога модель зовсім не обов'язкова. Не менш ефективний інструмент ви можете виготовити з того, що є у вас під рукою.

Один з найбільш корисних предметів для легкого домашнього масажу - грубе махровий рушник. Згорніть його в джгут і, натягнувши за різні кінці, починайте масажувати тіло круговими рухами, що розтирають. Така процедура посилить кровообіг, підвищить тонус шкіри, виведе зайву рідину. Після масажу скористайтеся зволожуючим кремом. Ефект буде помітний через 1-2 тижні.


Для більш глибокого впливу на целюліт скористайтеся звичайними гудзиками. Виберіть гудзики декількох розмірів з пластику або дерева. Пришити їх в кілька щільних рядів увігнутою стороною всередину на масажну рукавичку або шматок щільної тканини. Перед початком процедури скористайтеся базовим маслом, додавши в нього кілька крапель ефірного масла солодкого апельсина. Розминайте гудзиками проблемні зони, уникаючи больових відчуттів.Для м'якого і приємного масажу цілком підійде крупа. Насипте в невеликий лляної або марлевий мішечок квасоля, горох, гречку, рис. Заповніть мішечок так, щоб його рельєф був нерівним. Щільно зав'яжіть і виконуйте з його допомогою сухої масаж. Після процедури намажте на шкіру охолоджуючий антицелюлітний крем.

Ще один атіцеллюлітний масажер, подарований самою природою, навіть не вимагає спеціального виготовлення. Все, що вам потрібно - зрілий і висушений качан кукурудзи. Очистіть його від листя, нанесіть на шкіру масло і приступайте до процедури. Просто катайте качан по проблемних зонах, як валик. В результаті такого масажу відмінно розбиваються целюлітні вузлики і вирівнюється рельєф шкіри.Увага, тільки СЬОГОДНІ!