Зачіски для рідкісних і тонкого волосся

Зачіски для рідкісних і тонкого волосся
Рідкісні і тонке волосся - завжди проблема для їх власниці, оскільки часто сплутується і втрачають форму. Неправильно підібраний шампунь або посилена робота сальних залоз може посилити ситуацію, оскільки волосся стає більш важкими і обліплюють голову, втрачаючи обсяг. Щоб виглядати привабливо і елегантно, дуже важливо правильно підібрати зачіску для тонких і рідкісних волосся.
Чим більше довжина волосся, тим більше вони будуть прилягати до голови під силою тяжіння, тому не рекомендується відрощувати тонке волосся довшим плечей. Найкраще підібрати стрижку короткої або середньої довжини - доглядати і підтримувати обсяг в такому випадку буде достатньо легко.

Структуру тонкого волосся дуже легко пошкодити, тому не варто робити агресивне освітлювання або хімічну завивку. У той же час правильне забарвлення здатна надати зачісці об'єм, але використовувати для цього необхідно щадні професійні засоби. Світле волосся виглядають об'ємніше, ніж темні, а однотонна забарвлення виглядає плоско. Кращий варіант - фарбування в 2-3 близьких тону, де темні відтінки будуть перемішані зі світлими. Пишніше буде виглядати зачіска, якщо в світлих пасмах зустрічатимуться золотисті відблиски.


Чим коротше стрижка, тим довше волосся буде тримати обсяг. Водночас некрасиво буде виглядати занадто коротка зачіска, оскільки волосся будуть щільно прилягати до голови. Оптимальна довжина - до підборіддя або мочки вуха, з пасмами такої довжини, яка дозволить їх сушити за допомогою фена і круглої щітки.Добре виглядатимуть прямі рівні зрізи, а також стрижка зі сходинками по всій голові. Підходяща зачіска для прямих і тонкого волосся - каре або боб. Якщо вам подобається довге волосся - вибирайте довжину до плечей. Для тонких і хвилястого волосся більше підходить стрижка шарами - волосся будуть здаватися об'ємними і пишними. Ще один варіант для тонкого волосся - стрижка Пікс. Ефект густоти волосся можна отримати за допомогою густий і довгою чубчика.

Для того щоб тонке волосся виглядали ефектно, мало правильно підстригтися. Необхідна щоденна ретельна укладання за допомогою ущільнюючих мусів і пінок для об'єму (гелі й віск краще не використовувати). Найкраще вкладати вологе волосся - нанесіть на них засіб і висушіть феном, піднімаючи пасма біля коріння.Увага, тільки СЬОГОДНІ!