5 Найбільш незвичайних б'юті-процедур

5 найбільш незвичайних б'юті-процедур
Якщо ви вже перепробували всілякі маски, пілінги, обгортання і не знаєте, чим порадувати своє тіло в цей раз. В деяких країнах салони краси пропонують вельми незвичайні процедури по догляду за шкірою. Не факт, що кожну з них ви захочете спробувати, але вони, тим не менш, досить цікаві.
Таїланд - «Рибний педикюр»

Біля берегів Південно-Східної Азії живуть лікувальні рибки Garrarufa. Ці мальки знамениті на весь світ своєю здатністю з'їдати омертвілі клітини шкіри, тим самим очищаючи її. Не бійтеся, зубів у них зовсім немає, так що біль від такої процедури ви точно не відчуєте, хіба що буде трохи лоскітно. Крихітні рибки діють як камені пемзи, омолоджуючи ваші ніжки. Крім цього, їх слина містить регенерирующие і ранозагоювальні речовини. «Рибний пілінг» проводять в акваріумі з безліччю рибок, куди опускають оброблені антисептиком ступні. Процедура завершується традиційним педикюром.

Чехія - «Пивні ванни»

Після традиційної кухлика чеського пива туристам пропонують прийняти пивну ванну і пройти сеанс незвичайного масажу з хмелем. Чехи стверджують, що така процедура допомагає вилікувати більшість шкірних захворювань, а масаж з хмелем корисний для м'язів і опорно-рухового апарату.

Англія -Увага, тільки СЬОГОДНІ!