Аксесуари для укладання волосся

Аксесуари для укладання волосся
Щоб самостійно укладати волосся у зачіску, не обійтися без обов'язкових аксесуарів, призначених для цієї мети. Це можуть бути як косметичні, так і технічні засоби для укладання.
Мабуть, тільки дуже коротке волосся можна освіжити за допомогою води і гребінці, зробивши навмисний безлад на голові. Для створення зачісок знадобляться наступні косметичні засоби.

Гель - субстанція для додання стійкості, мокрого ефекту. Найчастіше застосовується на коротких волоссі. Гелем добре користуватися для гладких укладок, щоб додати блиск волоссю, зібраним в «кінський хвіст».

Віск і помада по функції схожі з гелем. Даними засобами зручно виділяти кінчики коротких локонів, пригладжувати вибиваються з хвоста пасма.

Мус використовується для створення об'єму на голові. Його наносять на прикореневу зону трохи вологих волосся під час сушіння феном надають волоссю потрібну форму.

Лак - найбільш поширений засіб. Лаком слід користуватися на завершальному етапі укладання. Він відмінно фіксує навіть саму об'ємну зачіску, а наносити його можна поверх мусу, гелю або воску.


Серед технічних аксесуарів для укладання найпопулярнішими є гарячі щипці для витягування волосся і плойки для їх завивки. Проте і тут без косметичного зволожувача не обійтися. Незважаючи на керамічну поверхню даних аксесуарів, про їх безпеку говорити не доводиться. Фен - ще один прилад, крім сушіння виконує функцію стайлінгу. Контакт з гарячим повітрям або розжареною поверхнею приладу висушує кінці волосся і негативно позначається на їхньому здоровому зовнішньому вигляді. Тому перед будь-якими термічним впливом на кожну пасмо слід наносити захисне укладочное засіб.

Набагато безвреднее для волосся є бігуді-липучки, палички-коклюшки, м'які «бумеранги» і т.п. Перед накручуванням просто обробіть волосся мусом або лосьйоном для укладання, після їх зняття розчешіть волосся пальцями.

І, звичайно, при створенні зачіски не обійтися без прикрас і допоміжних аксесуарів: гребінців, щіток, гумок, шпильок, невидимок, шпильок, ободків, стрічок, «крокодильчиків» і т.п.Увага, тільки СЬОГОДНІ!