Як видалити макіяж кокосовим маслом

Як видалити макіяж кокосовим маслом
Кокосове масло витягують з сушеної або свіжої м'якоті кокосових горіхів. Цей продукт містить лауринова кислоту, моногліцериди, антиоксиданти. Ви можете його використовувати не тільки як харчову добавку, але і як натуральну природну косметику. Воно прекрасно доглядає за волоссям, захищає шкіру губ від холоду і вітру, зволожує і очищає шкіру. Багато хто вважає кокосове масло ідеальним засобом для видалення макіяжу.
Натуральне кокосове масло може перебувати в твердому або рідкому стані, в залежності від температури навколишнього середовища. Воно плавиться при 24о Цельсія, тому невеликий скибочку натурального коксового масла моментально розтане в ваших руках або на шкірі. Перед тим як витягти з флакона або банки кокосове масло, вимийте руки теплою водою з антибактерицидну засобом і витріть їх м'яким рушником. Якщо масло в твердому стані, то візьміть його косметичної лопаткою, покладіть на долоню лівої руки і дочекайтеся, поки воно трохи підтане. Якщо воно рідке, просто налийте його в долоні.

Почніть ніжно втирати олію в шкіру, у напрямку до лінії волосся. Навколо очей і на століттях масажуйте подушечкою безіменного пальця, так як він найслабший і не потягне шкіру на цих самих ніжних ділянках.

Подальший перебіг подій залежить від того, яке у вас масло. Воно буває рафінованим, нерафінованою або VCO (Virgin coconut oil). Перші два масла витягуються з сушеної м'якоті кокосового горіха - копри. Нерафінована олія погано розчиняється у воді, воно густіше по консистенції і, якщо його залишити на шкірі, може «забити» пори. Таке масло краще взагалі не використовувати в косметології. Рафінована коксове масло прекрасно піниться, змивається водою, але за рахунок обробки містить менше жирних кислот. Саме це масло ідеально для виробництва мила. Якщо ви знімаєте макіяж за допомогою нього, то досить просто кілька разів ретельно прополоскати обличчя теплою водою, а потім просушити м'яким рушником.Кокосове масло з позначкою VCO на російськомовному ринку можуть продавати як незаймане, косметичне або органічне. Це найдорожче масло - його отримують з свіжої м'якоті стиглих кокосів, а таким чином багато масла не здобудеш. В рідкому стані воно практично прозоре зі слабким, але відчутним запахом кокоса. Якщо кокосовий аромат просто збиває з ніг, то масло або прострочене, або фальсифікат - в кращому випадку вам продають ароматизований варіант рафінованої олії. VCO масло не забиває пори, саме воно зволожує і пом'якшує шкіру. Якщо ваше обличчя потребує такого догляду, щось не змивайте коксове масло, а знімайте макіяж за допомогою ватних тампонів і залиште на 10-15 хвилин. Тільки потім вмивайтеся.Увага, тільки СЬОГОДНІ!