Як відмити фарбу для волосся з шкіри

Як відмити фарбу для волосся з шкіри
Після фарбування волосся в домашніх умовах залишаються плями на шкірі, які можуть сильно зіпсувати настрій. Особливо, якщо вас чекає важлива зустріч. Щоб відмити сліди від фарби, вам доведеться докласти чимало зусиль і часу.
Якщо відразу після фарбування ви помітили сліди від фарби, приготуйте мильний розчин. В контейнер налийте теплу воду і додайте трохи рідкого мила. Змочіть ватяний диск в рідині і обробіть забруднені місця. Коли плями зникнути, змийте мило теплою водою.

У разі, коли ви пізно звернули увагу на плями, скористайтеся косметичним скрабом. Невелика кількість кошти нанесіть на пофарбовану шкіру і злегка потріть.

Щоб відтерти сліди від фарби, змішайте декілька чайних ложок харчової соди з невеликою кількістю води так, щоб вийшла м'яка паста. Нанесіть засіб на ватний диск і обробіть забарвлені ділянки. Коли плями зникнуть, обполосніть шкіру теплою водою. Харчова сода - натуральний і безпечний абразив. З її допомогою можна позбутися від плям без страху пошкодити шкіру.

Відмити фарбу для волосся можна медичним спиртом або ацетоном. Нанесіть кілька крапель розчинника на ватний диск і акуратно протріть забруднені ділянки шкіри. Можливо, що з першого разу вам не вдасться повністю видалити плями. Тому при необхідності повторіть дії спочатку.


Змочіть ватяну паличку в рослинному або оливковому маслі, нанесіть на плями від фарби, залиште на кілька годин. Після закінчення цього часу протріть оброблювані ділянки до повного очищення шкіри. Замість масла можете використовувати вазелін. Подібна процедура займе багато часу. Крім того, вазелін може викликати роздратування шкірного покриву.

Відтерти фарбу для волосся з шкіри можна таким чином. Візьміть зубну пасту, нанесіть на забруднені місця і злегка потріть. Змийте засіб теплою водою. Якщо в одного разу не вдалося відмити плями, повторіть дії спочатку.

Якщо ви регулярно фарбуєте волосся в домашніх умовах, придбайте спеціальний засіб. Воно сприяє видаленню плям від фарби. Купити засіб можна в магазинах косметики.Увага, тільки СЬОГОДНІ!