Як пофарбувати волосся, на тон світліше

Як пофарбувати волосся, на тон світліше
Якщо ви незадоволені тим, що у вас занадто темне волосся, то це можна легко виправити. Зробити це можна народними методами або за допомогою хімічних препаратів. У першому випадку ви досягнете результату через кілька процедур, але не завдасте шкоди волоссю. А в другому випадку результат буде миттєвий, але, можливо, волосся постраждають.
Якщо ви все ж вирішите освітлити за допомогою хімічних засобів, то вам потрібно перекис водню, змивка або фарба. Придбати їх можна в будь-якому косметичному магазині. Більш якісними є професійні засоби, вони завдають менше шкоди волоссю і тримаються набагато краще. Зробити таку процедуру самостійно дуже складно, адже потрібно, щоб препарат був нанесений практично одночасно на всю голову. Також не повинно залишатися непрокрашенних ділянок волосся.

Не можна допускати помилок при нанесенні препарату, може вийде неоднорідний колір. Звичайно, це буде виглядати непривабливо. Тому краще звернутися до професіоналів, вони зроблять цю процедуру правильно. Щоб зробити волосся лише на тон світліше, змивку або перекис потрібно наносити лише на кілька хвилин. А фарбу тримати близько півгодини.

Щоб освітлити волосся і не завдати їм шкоди, можна використовувати народні методи. Найпростіший варіант - зробити відвар ромашки. Для цього потрібно заварити сухі квітки і дати їм настоятися, після чого нанести відвар на волосся і залишити на кілька хвилин. Звичайно, освітлення буде проходити повільно, але зате від нього не буде ніякої шкоди.


Також можна використовувати сік лимона. Розведіть його зі звичайною водою один до одного. Обполіскуйте цим розчином голову після миття. Результат буде видно тільки через кілька процедур. Якщо у вас сухе волосся, то від цього способу краще відмовитися.Наступний метод вимагає витрат часу. Візьміть будь-який натуральний мед і нанесіть його на всю шевелюру. Надіньте шапочку для фарбування і утеплюючий ковпак. Чим довше мед пробуде на волоссі, тим швидше з'явиться результат. Його можна навіть залишити на всю ніч. Це засіб допоможе не тільки пофарбувати волосся, на тон світліше, але і оздоровити їх.

Можна використовувати і фарбувальні шампуні. Як правило, результат від їх застосування видно вже через кілька використань.Увага, тільки СЬОГОДНІ!