Як зробити арабська макіяж

Як зробити арабська макіяж
Арабський або східний макіяж акцентує увагу на очі, підкреслює красу і загадковість погляду. Це й зрозуміло, адже за традицією східна жінка вся була прихована під строями, єдине, що залишалося на увазі, привертало увагу і могло розповісти про красу - це очі дівчини. Хочете відчути себе арабської принцесою? Зробіть притягальний східний макіяж. Він буде доречний для виходу в світ, свята, вечірки, побачення.

Арабський макіяж припускає використання насичених кольорів разом з чорним олівцем або підведенням для очей, багатство золота і блискіток. Техніка його не дуже складна, але п'ятьма хвилинами справа явно не обійдеться.
Основні правила нанесення східного макіяжу:

1. Всі рухи ведуться від центру особи в сторону і вгору, це стосується куточків губ, брів і очей.
2. Використовуються чорна підводка і чорний косметичний олівець (імітація сурми) - обов'язковий елемент арабського макіяжу.
3. Брови виділяються широко або тонко - як вам підходить, але обов'язково виділяються. Їм надається чітка, вигнута форма, трохи довші, ніж природна.
4. Так як акцент робиться на очі і брови, ніякі інші ділянки - тобто губи і вилиці - не виділяються так яскраво.

Безумовно, арабська або східний макіяж підходить найбільше темноволосим жінкам з чорними, карими або зеленими очима. Але й блакитноока блондинка може зробити макіяж в арабському стилі, проте виконати його в більш підходящої колірної гамі.

Техніка арабського макіяжу
Тональний крем і пудру накладають з єдиною метою: шкіра особи повинна стати рівною, гладкою і ніжною. Інакше всі яскраві фарби східного макіяжу придбають кричущий колір, мало того, дуже підкреслять і додадуть вад шкірі. Відтінки тонального крему підбираються відповідно до типу зовнішності і кольором шкіри. Тут правила такі ж, як і в європейському макіяжі.

Тіні для повік вибираються під колір очей. Очі від чайно-коричневого кольору до майже чорного добре виділяють рожевий і блакитний, ліловий кольори, коричневий, бронзовий, золотистий, жовтий, зелений і всі їх відтінки.
Очі від світло-блакитного до водянисто-зеленого відмінно обрамляются сріблястими, золотистими, рожевими і бузковими відтінками тіней. Застосовуватися такі фарби можуть як в поєднанні один з одним, так і соло, але завжди з густою чорною підводкою для очей.В арабському макіяжі необхідно два кольори тіней, третій може бути лише ледь помітними відблисками. Можна вибрати два насичених відтінку тіней або один яскравий, а другий більш спокійний (сірий, білий, бежевий). Тіні на очі накладаються щільно, від лінії росту вій до брів. Спочатку йде базовий колір - це другорядний, більш світлий відтінок тіней. Далі по всьому рухомому століттю наносять більш яскравий, темний, не обов'язково чорний, основний колір. Його максимальна інтенсивність повинна бути у лінії росту вій і зовнішніх куточків очей, за бажанням можна спускатися до нижнього століття або вбік, розширюючи лінію очі у зовнішню сторону. Також тіні накладають під лінією росту нижніх вій.

Обов'язковий елемент арабського макіяжу - не просто чорна, жирна підводка, а стрілки. Їх роблять якомога ближче до лінії вій, можна також підвести під віями, у слизовій століття. Поекспериментуйте, роблячи стріли подвійними, різної форми - зауважте, як вони міняють вашу форму очей. Можна трохи відступити від лінії вій - тоді очі візуально будуть здаватися ще більше. Стрілки обов'язково повинні бути дуже чіткими і акуратними.


Нанесення туші на вії - заключний етап будь-якого, в тому числі і арабського макіяжу очей. Прокрашенние вії надають виразності очам. Верхні вії повинні бути пухнастими й довгими, тому туш накладається в кілька шарів, нижні прокрашиваются одним шаром.

Щоб виділити брови, безпосередньо під ними накладається більш світлий відтінок, аж до білого, потім розтушовують. Особлива увага приділяється формі брів. Лінія прочерчивается чітко і колоритно, оскільки саме брови надають погляду східної красуні таємничість і загадковість.

Рум'яна для арабського макіяжу вибирають неяскраві, нейтральних відтінків, кольору засмаги, без блиску і перламутру.
Макіяж губ робиться з використанням м'яких тонів губної помади природного кольору. Відмінно підходять до арабського макіяжу ніжно - рожеві, карамельні, світло - коричневі відтінки губної помади, без глянцю і перламутру.Увага, тільки СЬОГОДНІ!