Відновлення волосся народними засобами

Відновлення волосся народними засобами
Деякі дівчата використовують для догляду за волоссям дари природи. Зазвичай їх віддають перевагу ті, хто розчарувався в одноманітних масках і шампунях або не хоче живити волосся хімією. Адже в будь-якому косметичному флаконі маються складові натурального походження, тому відновлення локонів народними засобами - це всього лише дієва і хороша альтернатива сучасним засобам.
Народні засоби для волосся умовно поділяються на три групи. До першої належать масла, які бувають ефірними або жирними. Жирні рослинні масла використовують для активного живлення волосся з засушений ушкодженою структурою, які позбавлені здорового блиску. Ефірні масла необхідно обов'язково або розчиняти в жировій основі, або додавати в шампунь. Використовують їх для різних цілей, найчастіше для нормалізації росту і зміцнення коренів волосся.

Друга група - це рослини. Коріння, трави, їх відвари і віджимання широко застосовують як рідкої основи для натурального шампуню або маски. Спектр їх дії дуже різноманітний. Одні зміцнюють коріння, перешкоджаючи випаданню волосся, інші благотворно впливають на структуру, додаючи блиск і запечатуючи відшарувалися від шару лусочки. Можна підібрати більш-менш нейтральний засіб, але при бажанні, можна зупинитися на тому, яке має інтенсивним дією. Серед останніх - червоний стручковий перець, арніка, які часто використовують для активізації зростання і поліпшення кровообігу в шкірі голови.

Остання група народних засобів досить різномаста. Сюди входять найрізноманітніші продукти, і до найчастіше використовуваних відносяться: кефір, кисле молоко, яйця, чорний хліб, мед, оцет, часник, гірчиця, ріпчаста цибуля. Вони включаються в рецепти відповідно призначенню суміші. Універсальними вважаються кисломолочні продукти, оскільки утворюють на локонах захисну плівку. Яйця - використовувати краще тільки жовток - поживний компонент для пошкоджених локонів. Жовток містить в собі насичені жирні кислоти, які не рекомендуються при внутрішньому вживанні для організму, зате відмінно підходять для відновлення волосся.Алкоголь (коньяк, горілка) часто входять до складу різних сумішей для волосся. Ці компоненти добре покращують кровообіг в шкірі голови, сприяючи зміцненню коренів, а також рекомендуються для усунення зайвої жирності. Коньяк включає в себе натуральні інгредієнти, тому його використання більш предпочтительней.Увага, тільки СЬОГОДНІ!