Натуральна косметика для волосся

Натуральна косметика для волосся
Існує величезна кількість засобів по догляду за волоссям. Як не заплутатися у виборі і не нашкодити собі? Найкориснішою вважається натуральна косметика, сюди входять тільки рослинні компоненти, неприпустимо присутність штучної хімії і тваринних жирів. Сировина для такої косметики вирощують на спеціальних плантаціях під особливим контролем фахівців, не використовуючи хімічних добрив.

Є багато засобів в яких присутні натуральні компоненти, але користі від них небагато через велику кількості хімії. Волосся на час стають краще, але поступово результат втрачається. Доводиться вдаватися до більш сильним засобам. Щоб цього не було, треба дуже ретельно підбирати косметику для волосся. А краще робити її самостійно.


По-перше, ви точно знаєте з чого складається засіб, по-друге не б'є по кишені. Полоскання з відварів м'яти і шавлії позбавить від сверблячки шкіри голови. Антисептичні властивості ромашки та календули не залишать лупи анінайменшого шансу. Кропива зробить ваше волосся шовковистим. Зелений чай додасть об'єм.

Також можна робити маски, компоненти яких завжди знайдуться в холодильнику. Дуже корисні для волосся кефірів, яєчні і медові маски. Якщо ж немає часу займатися виготовленням в домашніх умовах, то при виборі засобів в магазині, треба віддавати перевагу фірмам, зарекомендували себе сумлінними виробниками.

Існують контролюючі організації, які встановлюють критерії натуральності косметики. Найжорсткіші - у німецької асоціації промислових і торгових підприємств (BDIH). Лідерами по відповідності всім вимогам вважаються ізраїльські, швейцарські, австрійські та німецькі фірми. Не можна економити на красу і здоров'я вашого волосся ні час, ні гроші. Адже якщо ви прекрасно виглядаєте, піднімається настрій. А зведення до мінімуму негативних емоцій продовжує життя. Посміхайтеся і будьте красивими!Увага, тільки СЬОГОДНІ!