Як зробити модну стрижку

Як зробити модну стрижку
Незважаючи на те, що мода мінлива, кілька варіантів класичних стрижок популярні у всі часи: каскад, боб, каре. З невеликими змінами, залежно від довжини волосся та його структури, на їх основі можна зробити будь-яку зачіску або укладку.
Якщо ви людина практична, і вам ніколи робити хитромудрі зачіски, виберіть таку стрижку, щоб волосся було однакової довжини. Після їх можна буде прибрати в «кінський хвіст», закріпивши гумкою або, в разі свята, шпилькою. Чубчик краще не робити, залишивши лоб відкритим. Така стрижка підійде тільки власницям довгого волосся. Якщо волосся на рівні плечей або трохи вище, то рівні пасма будуть виглядати підстриженими, як кажуть, «під горщик».

Молодій жінці підійде нев'янучий стиль хіпі. Довге волосся, трохи зрізані бритвою на кінцях або трохи градуйовані, але трохи нижче плечей, зроблять образ романтичним і загадковим. Для повноти вражень частина їх можна буде заплести в косички, прикрашені стрічками і тасьмою.


Як і раніше в моді зачіски з завитими і укладеним волоссям, що можна зробити практично при будь стрижці. Найпростіша -пряді у особи підстригаються трохи коротше інших і завиваються всередину. Чубчик при цьому може бути і прямий, і закругленою, але повинна закривати в будь-якому випадку тільки половину чола.

Знову актуальні і ультракороткі стрижки. Довге волосся зістригали до плечей, а потім - шар за шаром знімаються по всьому периметру голови. Пасма можуть бути не обов'язково однієї форми. Деякі з них можна практично звести нанівець, а частина - залишити, зробивши кінчики пасом рваними.

Довгі й тонкі волосся можна підстригти і каскадом. Це додасть їм об'єм. Непогано на таких волоссі буде виглядати і подовжений боб. Можна зробити і чубок зі злегка рваними кінчиками і отфіліровать її так, щоб вона здавалася пишніше. А ось каре найкраще робити на густих волоссі середньої довжини. Воно може бути прямим або асиметричним. Універсальний боб так само непоганий для волосся середньої довжини, як і для коротких. Тим, у кого вони трохи в'ються, стилісти радять звернути увагу на стрижки та укладки в стилі «ретро».Увага, тільки СЬОГОДНІ!