Модні короткі стрижки року

Модні короткі стрижки року
В цьому сезоні не варто обтяжувати себе екстравагантними варіантами зачісок. Нехай ваша укладання буде природна і максимально проста. Недбала стрижка додасть особі юність, також ви не будете обтяжені тривалої укладанням волосся, що вимагає великої кількості не тільки часу, але і засобів для стайлінгу.

Стрижка під хлопчика вважається найстильнішою в цьому сезоні. Причому актуальна мінімальна довжина волосся. Модниці віддають перевагу укладати її скуйовдженим пасмами.

Стрижці паж стилісти передбачають високу популярність восени 2011 року. Вона буде чудово виглядати на густих прямих волоссі. Створювати варіації цієї стрижки можна за допомогою окремих пасм волосся, а також різної довжини чубка.

Стрижка боб. Її роблять з рваною або нерівній чубчиком і нечітким проділом. Це надає вигляду милу недбалість. Така стрижка може бути як гладкою, так і об'ємною. Цікаво виглядає асиметричний боб.

Стрижка tomboy (томбо). В її основі лежить асиметричний боб або каскад. Головний нюанс - довга чолка при дуже короткій довжині решти волосся, що надає стрижці оригінальність і стильність. Дуже ексцентрично така стрижка виглядає на світлому волоссі.

Короткі стрижки на кучерявих волоссі сьогодні особливо модні. Об'ємна зачіска з волосся робить образ привабливим і жіночним.


Стрижка каре як і раніше користується популярністю. В 2011 році в цьому варіанті допускається різна довжина пасм. Стильно виглядає коса чілка в каре. Така легка асиметрія дозволяє скорегувати форму обличчя. Каре можна зробити і на хвилястих волоссі, однак при цьому потрібно їх випрямляти під час укладання.

Каскадні і багатошарові короткі стрижки надають обсяг, у цьому їхня безсумнівна гідність. Вони чудово підійдуть струнким жінкам.

При виборі короткої стрижки необхідно правильно підібрати її під форму обличчя. Всі зазначені стрижки на коротке волосся чудово підходять власницям овального обличчя. Але завдяки вмілим прийомам кваліфікованого майстра, вони чудово скорегують будь-які інші форми особи, надавши йому правильні риси.Увага, тільки СЬОГОДНІ!