Помада або блиск для губ: вибираємо

Помада або блиск для губ: вибираємо
Офіційний вік губної помади - 5000 років. Блиск для губ значно молодше. Вважається, що перший у світі блиск для губ був виготовлений королевою Катериною Медічі. У Росії блиск для губ з'явився у вісімдесятих роках минулого століття і до теперішнього часу став настільки популярний, що витіснив помаду з багатьох косметичок. Суперечки про те, що ж краще: помада або блиск, то припиняються, то спалахують з новою силою. Так у чому ж основна відмінність цих двох популярних косметичних засобів.

Вважається, що влітку краще користуватися блиском для губ, а зима - час для помади.
Влітку переважно легкі природні текстури, зате взимку помада, що містить більше жирів, краще захищає губи від морозу. До того ж відчуття помади на губах не дозволить вам забутися і облизнути губи, що також врятує шкіру губ від розтріскування і лущення.

Багато хто називає головним недоліком блиску те, що до нього дуже сильно липнуть волосся, у помади подібного недоліку немає. Ретельно нанесена помада виглядає дуже акуратно. Але при цьому жінки з пухкими губами вибирають саме блиск, тому що помада на таких губах виглядає вульгарно.

Помада тримається на губах значно довше, ніж блиск, зате блиск для губ не вимагає ювелірної точності при нанесенні. Щоб нанести блиск на губи можна навіть не користуватися дзеркалом. Якщо вам потрібно терміново привести зовнішність в порядок, блиск стане засобом швидкої допомоги. Крім того, блиск чудово маскує невеликі дефекти шкіри губ. Згладжує тріщини і лущення. І блиск, і помада зволожує шкіру губ, але блиск цю функцію виконує краще. Щоб помада не сушила губи, в ній повинні міститися зволожуючі речовини.
Губна помада виглядає більш серйозно і грунтовно. Іноді це дуже важливо. Якщо ви збираєтеся на ділову зустріч або в офіс, віддайте перевагу помаді. Вона додасть вашому вигляду стриманість, а макіяж буде виглядати більш закінченим.
А ось збираючись на побачення краще скористатися блиском. Іноді чоловіки просто намагаються не цілувати дівчину з агресивним яскравим макіяжем. Для першого побачення зробіть акцент на очі, а губи нехай виглядають природними і свіжими, в цьому вам допоможе саме блиск. Він надає губам об'єм, робить їх соковитими і смачними. Але не відмовляйтеся від помади зовсім. Багатьох чоловіків процес викручування помади з тюбика і нанесення її на губи просто заворожує. Вони називають це найсексуальнішим видовищем. Залиште помаду на потім, коли коханий чоловік не посоромиться зруйнувати ваш макіяж пристрасним поцілунком.

Помаду можна наносити в декілька шарів, створюючи неповторний власний відтінок. А блиск, нанесений поверх помади, може вдихнути в неї нове життя. Блиск дозволяє пом'якшити занадто яскравий колір помади або, навпаки, матову помаду зробити апетитно блискучою.

Словом, у косметичці справжньої модниці повинні бути і помада, і блиск. Вони прекрасно доповнюють один одного, дозволяючи вам виглядати в будь-який час і в самих різних ситуаціях однаково бездоганно.Увага, тільки СЬОГОДНІ!