Самий рідкісний колір очей

Самий рідкісний колір очей
Кожній дівчині приємно чути компліменти на свою адресу, у тому числі, коли ці компліменти стосуються краси її очей. Найбільшу увагу привертають очі незвичайних кольорів і відтінків. Може бути, і вас природа нагородила рідким кольором очей?
Кожна людина має свій колір очей. Блакитні, карі, сірі, зелені та інші - самих квітів, насправді, не так вже й багато, а ось відтінків - величезна кількість. Справа в тому, що райдужна оболонка ока складається з двох шарів, в них знаходяться пігменти і від їх розташування залежить колір очей. Чималий вплив можуть надати і кровоносні судини, волокна оболонки, кількість меланіну в організмі.

Найпоширеніший колір очей на нашій планеті - карий, а ось самий рідкісний - зелений. За даними статистики, зелені очі мають не більше 2% жителів земної кулі. Вчені вважають, що чималу роль в цьому зіграла свята інквізиція, яка в період з XIII і аж до XIX століття визнавала рудих дівчат з зеленими очима відьмами і спалювала їх на вогнищах.

Зелений колір виходить з-за малої кількості в організмі меланіну в результаті змішування світло-коричневого або жовтого та синього кольорів. Такий колір очей найбільш поширений в Туреччині, тут зелені очі мають близько 20% населення. Також цей колір очей частенько можна побачити у західних і східних слов'ян, в Ісландії, Німеччини, Шотландії. А ось в Південній Америці, Азії і на середньому Сході люди з зеленими очима практично не зустрічаються.


Інші незвичайні кольори очейДо числа рідкісних відноситься і фіолетовий колір очей. Цей колір проявляється як результат генетичної мутації. Що цікаво, при народженні дитина має цілком традиційний колір очей - сірий, синій або блакитний, але приблизно на шостому місяці життя колір починає змінюватися в бік фіолетового. Весь процес займає близько півроку. Остаточне зміна кольору відбувається в період статевого дозрівання - колір очей стає темно-фіолетовим або фіолетово-синім. Найвідоміша володарка фіолетового кольору очей - Елізабет Тейлор.

Інший рідкісний колір очей - червоний. Його володарями стають люди з природженою відсутністю пігменту шкіри і волосся, пігментного та райдужної оболонки ока. Очі таких людей взагалі не мають якого-небудь кольору. Червоний колір, який можна побачити, це кров у судинах райдужної оболонки.Увага, тільки СЬОГОДНІ!