Спокусливий тандем: помада та блиск для губ в одному продукті

Спокусливий тандем: помада та блиск для губ в одному продукті
Об'єднавши насиченість кольору губної помади і чуттєвість блиску, дизайнери отримали дивний тандем. Заснований на гармонії контрастів, він користується популярністю у самих вибагливих модниць.
Помада плюс блиск для губ - це справжній дует, вважають модні дизайнери. Адже тільки в істинному дуеті обидва складових вигідно підкреслюють переваги один одного. Якщо один з компонентів буде превалювати, успіху не буде. В даному випадку саме доповнюючи один одного, помада і блиск створюють ефект насиченості і неперевершеного блиску.

Новинка декоративної косметики - помада, що має в своєму складі блиск, на вершині косметичного хіт-параду. На перший погляд, помада і блиск абсолютно різні і не можуть поєднуватися. Однак це помилкове враження. Як тільки це чарівне засіб нанесли на губи, відразу стає очевидним, що тону настільки доповнюють один одного, що краще і бути не може.

Крім того, обидва засоби помада і блиск, кожна по-своєму доглядає за губами і створює неповторний ефект. Блиск дарує чуттєвість і сексуальність, а помада - яскравість і насиченість тонів. Зволожуючі компоненти помади м'яко піклуються про шкіру губ, а блиск захищає їх від негативних кліматичних факторів. Обидва косметичних засоби мають високий фактор захисту від ультрафіолету, тому ними можна користуватися в спекотні дні і навіть на пляжі. До речі про пляжі, блиск має у своєму складі ще й фактор, що оберігає від розтікання, так що спекотна атмосфера узбережжя йому точно не страшна.


Помада-блиск влаштована таким чином, що її зовнішню оболонку становить безпосередньо помада, блиск ж у вигляді стрижня як би обгорнутий нею. Користуватися цим чарівним засобом можна по-різному. Якщо необхідно створити макіяж губ насичених тонів, то слід нафарбувати губи спочатку зовнішнім шаром помади, а потім - внутрішнім. Завдаючи блиск як звичайну помаду, отримуємо ефект блиску і переливається поверхні.Варіант макіяжу з додатковою обведенням губ м'яким олівцем підійде для вечірки в напівтемному приміщенні. Губи будуть оповиті м'яким сяйвом і саме на них сфокусується погляд.

Цей продукт можна використовувати для експрес-макіяжу в умовах, далеких від комфорту. Помада-блиск наноситься легко, і так само легко піддається коригуванню і демакияжу. Яким би не був make up, користуючись таким тандемом, можна бути впевненою у своїй стовідсоткової неперевершеності.Увага, тільки СЬОГОДНІ!