Душ Шарко проти целюліту

Душ Шарко проти целюліту
Душ Шарко - популярна процедура, яку пропонували в усіх санаторіях і профілакторіях радянського часу. У наші дні душ Шарко знайшов своє друге народження. Індустрія краси взяла цей прийом на озброєння, в тому числі і в боротьбі проти целюліту.

Душ Шарко названий так за ім'ям свого творця - французького невропатолога Жана Мартена Шарко. Ця процедура являє собою душ із сильними струменями води під тиском подаються на тіло людини. Вода йде з відстані 3-5 метрів, з чергуванням: тепла і холодна. Раніше душ Шарко застосовувався в основному для лікування захворювань нервової системи і розслаблення. Зараз у багатьох центрах і салонах краси його використовують для усунення целюліту.

Принадність душа Шарко в тому, що він дуже ефективний і при цьому недорогий. Діє ця процедура не гірше косметологічних процедур з позамежною ціною і елітних антицеллюитных кремів. При цьому душ Шарко додатково розслабляє і заспокоює, покращує імунітет.

З целюлітом, як відомо, найкраще боротися шляхом масажу. А направлені струмені води під великим тиском ллються на проблемні зони, як раз і є досить потужним масажем. Протягом процедури температура води плавно знижується, при цьому підвищується тиск, під яким її подають. При якому масажі можлива така додаткова стимуляція?


У результаті поліпшується циркуляція крові, її приплив до певних зон збільшується, організм залишають шлаки, жирові відкладення розбиваються, обмін речовин нормалізується. Результат - «апельсинова кірка» поступово зникає, шкіра стає більш гладкою і рівною, вага знижується.

Однак щоб досягти видимого ефекту, душ Шарко потрібно робити не менше 2 разів на тиждень. Тривалість кожної процедури - близько 10 хвилин. Всього потрібно пройти курс 12-15 сеансів.

На жаль, позбутися целюліту за допомогою такої приємної та ефективної процедури, як душ Шарко, дано не всім. Адже існують протипоказання: гіпертонія, порушення серцевого ритму, виражене варикозне розширення вен.Увага, тільки СЬОГОДНІ!